Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ ba stainless steel coil ] mecz 168 produkty.
Wysokiej wydajności cewka Ss304 z powierzchnią BA
| Okres cenowy: | FOB, CFR, CIF itp |
|---|---|
| Standardowy: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS itp |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
2B Powierzchnia 430 Węzeł nierdzewny Grubość 0,3 mm-6,0 mm
| Standardowy: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS itp |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Okres cenowy: | FOB, CFR, CIF itp |
Din En10130 SPCC Stal odporna na warunki atmosferyczne Walcowana na zimno cewka Walcowana stal miękka Dc01 St12
| Zastosowanie: | budowanie strukturalnych części samochodowych itp. |
|---|---|
| Typ: | Cewka stalowa |
| Materiał: | Stal cortenowa |
ASTM A1008 SFS Taśma ze stali wysokowęglowej 0,25 mm Stalowa cewka walcowana na zimno
| Zastosowanie: | budowanie strukturalnych części samochodowych itp. |
|---|---|
| Typ: | Cewka stalowa |
| Standard: | Ai Si |
SS904L 304 Rura stalowa bez szwu walcowana na gorąco 316 Rury bez szwu SS AiSi
| Jakość: | 904l 316 304l Bezszwowa rura ze stali nierdzewnej Ss 304 Rura |
|---|---|
| Klasa: | 304/304L/316/316L |
| Standardowy: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
Numer 4 304 Ss Węzeł taśmowy 1000 mm-6000 mm Długość Standardowe opakowanie
| Port: | Szanghaj, Ningbo itp |
|---|---|
| Długość: | 1000 mm-6000 mm |
| Okres cenowy: | FOB, CFR, CIF itp |
Kątownik ze stali nierdzewnej AISI 201
| Standard: | Ai Si |
|---|---|
| Typ: | Równy |
| Numer modelu: | 310S, 410, 316Ti, 316L, 316, 321, 410S |
20g Blacha dachowa PPGI Faliste blachy profilowe powlekane kolorem 0,11 mm
| Zastosowanie: | Budownictwo i przemysł |
|---|---|
| Grubość: | 0,11-0,8 mm |
| Szerokość: | 20-1250mm |

