Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ ba stainless steel coil ] mecz 168 produkty.
Długość 1000 mm-6000 mm 304 l Węzeł z stali nierdzewnej Grubość 0,3 mm-6,0 mm 8K
| Standardowy: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS itp |
|---|---|
| Długość: | 1000 mm-6000 mm |
| Powierzchnia: | 2B, BA, nie.1- Nie, nie.4, HL, 8K, itd. |
Płytka o szerokości 1000-2000 mm ze stali nierdzewnej do materiału trwałego
| Zapłata: | T/T, L/C itp |
|---|---|
| Gęstość: | 0,3 MM-6,0 MM |
| MOQ: | 1 tona |
0.3mm-6.0mm grubość 50 ft cewka ze stali nierdzewnej Materiały wysokiej wytrzymałości
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Standardowy: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS itp |
| Okres cenowy: | FOB, CFR, CIF itp |
Cewka ze stali nierdzewnej 2205 ASTM Polerowana 201 Cewka ze stali nierdzewnej 316 316L 410
| Jakość: | Komercyjna kolorowa blacha ze stali nierdzewnej polerowana 2205 20g ASTM 201 304L 316 316L 410 |
|---|---|
| Okres cenowy: | CIF CFR FOB Z PRACY |
| Zastosowanie: | Przemysł, architektura, dekorowanie |
JIS Standardowe cewki ze stali nierdzewnej 1000mm-2000mm Szerokość MOQ 1 tona HL 2B
| Szerokość: | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| pakiet: | STANDARDOWE OPAKOWANIE EKSPORTOWE |
| MOQ: | 1 tona |
1000 mm-2000 mm Szerokość walcowana na zimno cewka ze stali nierdzewnej 316 1000 mm-6000 mm Długość
| Okres cenowy: | FOB, CFR, CIF itp |
|---|---|
| Szerokość: | 1000mm-2000mm |
| Zapłata: | T/T, L/C itp |
BA Polerowana cebula ze stali nierdzewnej 304 2B 430 904L Do budowy
| Stopień: | 304 304L 321 310S 409 430 904L Cewka |
|---|---|
| MOQ: | 1 tona |
| Dostawa: | 7 ~ 15 dni po dokonaniu płatności |
Gorąco walcowana cebula ze stali nierdzewnej AISI HL SS 304 600 mm - 1250 mm
| Stopień: | 304 304L 321 310S 409 430 904L Cewka |
|---|---|
| MOQ: | 1 tona |
| Dostawa: | 7 ~ 15 dni po dokonaniu płatności |
BA 201 Walcowana na zimno cewka ze stali nierdzewnej 310S 600 mm - 1250 mm szerokości
| Stopień: | 304 304L 321 310S 409 430 904L Cewka |
|---|---|
| MOQ: | 1 tona |
| Dostawa: | 7 ~ 15 dni po dokonaniu płatności |
Powierzchnia lusterka ze stali nierdzewnej 304L 304H 0.1 - 20 MM
| Stopień: | 304 304L 321 310S 409 430 904L Cewka |
|---|---|
| MOQ: | 1 tona |
| Dostawa: | 7 ~ 15 dni po dokonaniu płatności |

