Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ ba stainless steel coil ] mecz 168 produkty.
Płaska cebula gięcia ze stali nierdzewnej AISI 304 430 904L HL 8K 2D 1D
| Stopień: | 304 304L 321 310S 409 430 904L Cewka |
|---|---|
| MOQ: | 1 tona |
| Dostawa: | 7 ~ 15 dni po dokonaniu płatności |
Długość płaskiej walcowanej cewki ze stali nierdzewnej 1000 mm-6000 mm
| Pakiet: | STANDARDOWE OPAKOWANIE EKSPORTOWE |
|---|---|
| MOQ: | 1 tona |
| Szerokość: | 1000mm-2000mm |
AISI 400 serii blachy ze stali nierdzewnej 1000 mm-2000 mm szerokość
| Wykończenie powierzchni: | 2B, BA, nr 4, 8K, HL, nr 1 |
|---|---|
| Szerokość: | 1000mm-2000mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
Cewki walcowane na zimno ze stali nierdzewnej 8K 10 X 3/4 12x12 Blacha ze stali nierdzewnej o grubości 16
| Zastosowanie: | Przemysł, architektura, dekorowanie |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni: | 2B/BA/HL/NR 4/8K/wytłaczany/złoty/różowe złoto/czarne złoto |
| Standard: | ASTM |
Długość 1000mm-6000mm 3mm blacha ze stali nierdzewnej Dekoracja metalowa Materiał dostosowywalny
| Długość: | 1000 mm-6000 mm |
|---|---|
| Gęstość: | 0,05 mm-3 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
SUS410 Stal nierdzewna 316L L Metal 301L S30815 Metalowy kątownik
| Standard: | Ai Si |
|---|---|
| Typ: | Równy |
| Numer modelu: | 310S, 410, 316Ti, 316L, 316, 321, 410S |
Spawanie sekcji konstrukcyjnych ze stali nierdzewnej Równy kątownik ze stali nierdzewnej 304 304N S32305 410 204C3
| Standard: | Ai Si |
|---|---|
| Typ: | Równy |
| Numer modelu: | 310S, 410, 316Ti, 316L, 316, 321, 410S |
Medyczne 430 blachy ze stali nierdzewnej płytki HL powierzchnia walcowana na gorąco wykończenie 6mm ~ 90mm
| Nazwa produktu: | Blacha stalowa dla przemysłu stoczniowego |
|---|---|
| Warunki dostawy: | HR,CR,AR,Q+T,N+T,N,TMCP,UT,Z Kierunek |
| Grubość: | 6mm ~ 90mm |
200 serii kolorowe blachy ze stali nierdzewnej z wykończeniem powierzchni 2B
| Gęstość: | 0,05 mm-3 mm |
|---|---|
| Długość: | 1000 mm-6000 mm |
| Technika: | Walcowane na zimno, walcowane na gorąco |
Precyzyjne, walcowane na zimno kolorowe blachy ze stali nierdzewnej
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Krawędź: | Krawędź młyna, krawędź szczeliny |
| Zastosowanie: | Budownictwo, dekoracja, przemysł, chemia |

