Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ ba stainless steel coil ] mecz 168 produkty.
Materiały budowlane Astm Płytka ze stali nierdzewnej 2 mm grubości
| Gęstość: | 0,3 MM-6,0 MM |
|---|---|
| Port: | Szanghaj, Ningbo itp |
| MOQ: | 1 tona |
ASTM Standardowy Arkusz ze stali nierdzewnej Szerokość cewki 1000mm-2000mm FOB
| Package: | Standard Export Packing |
|---|---|
| MOQ: | 1 Ton |
| Port: | Shanghai, Ningbo, Etc |
8K powierzchniowa cebula ze stali nierdzewnej 409l JIS
| Port: | Szanghaj, Ningbo itp |
|---|---|
| Okres cenowy: | FOB, CFR, CIF itp |
| Zapłata: | T/T, L/C itp |
Taśma ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 304 304L 309S 316 316L 409 410s 410 Do drzwi
| Szczegóły pakowania: | Standardowe opakowanie godne morza lub pakiet niestandardowy |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5-15 dni roboczych |
| Możliwość Supply: | 5000 ton / ton miesięcznie |
Q235 Q235B Stal walcowana na gorąco w zwojach Stal walcowana na gorąco wyżarzana na gorąco
| Zastosowanie: | budowanie strukturalnych części samochodowych itp. |
|---|---|
| Typ: | Cewka stalowa |
| Grubość: | 0,8-1,2 mm |
40mm 42mm Stalowy pręt okrągły 12mm Okrągły pręt ze stali nierdzewnej Półokrągły pręt spawalniczy Ss 310
| Typ: | 14mm 12mm 10mm Półokrągły pręt ze stali nierdzewnej 40mm 42mm 50mm 90mm |
|---|---|
| Czas dostawy: | 15-21 dni |
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
2 Cal 8mm stalowy pręt okrągły 9mm metryczny pręt spawalniczy ze stali nierdzewnej 316 SS
| Typ: | 3/8 "2-calowy metryczny pręt okrągły ze stali nierdzewnej 30 mm 5 mm 4 mm 3 mm 8 mm 6 mm 9 mm |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni: | 2B |
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
Długość 1000 mm-6000 mm Ss Folia cewki AISI Standard
| Szerokość: | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| Port: | Szanghaj, Ningbo itp |
| Pakiet: | STANDARDOWE OPAKOWANIE EKSPORTOWE |
Standardowa powierzchnia Ss 304 z cewką 8k dla przemysłu budowlanego
| Pakiet: | STANDARDOWE OPAKOWANIE EKSPORTOWE |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Port: | Szanghaj, Ningbo itp |
Przemysł motoryzacyjny
| Standardowy: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS itp |
|---|---|
| Powierzchnia: | 2B, BA, nie.1- Nie, nie.4, HL, 8K, itd. |
| Zapłata: | T/T, L/C itp |

