Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ ba stainless steel coil ] αγώνας 168 προϊόντα.
0.3mm - 6.0mm Ατσάλι τυλιγμένο φύλλο 8K με επιφάνεια BA
| Επιφάνεια: | 2Β, ΒΑ, Όχι.1- Όχι, όχι, όχι.4, HL, 8K, κλπ. |
|---|---|
| Τροποποιημένο: | 1 τόνος |
| Πληρωμή: | T/T, L/C, κ.λπ. |
Πηνίο φύλλου BA 201 Astm 304 από ανοξείδωτο χάλυβα 0,3 mm-3 mm
| Ποιότητα: | ανοξείδωτο 304l 202 καυτό - κυλημένη σπείρα 201 316l 309s 310s 430 410 420 |
|---|---|
| Πρότυπα: | JIS |
| Εφαρμογή: | Η βιομηχανία, αρχιτεκτονική, διακοσμεί |
304 0,3 mm σπείρα φύλλου από ανοξείδωτο χάλυβα με 1 επιφάνεια
| Πακέτο: | τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
|---|---|
| Διάμετρο: | 1000 mm-2000 mm |
| Χρονοδιάγραμμα τιμής: | FOB, CFR, CIF, κλπ. |
Δελτίο περιτύλιξης από ανοξείδωτο χάλυβα DIN Standard 0.3mm-6.0mm 1000mm-2000mm
| Όρος τιμής: | FOB, CFR, CIF, κλπ. |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM, AISI, το EN, DIN, JIS, κ.λπ. |
| Διάρκεια: | 1000 mm-6000 mm |
Φύλλο 4x8 201 από ανοξείδωτο χάλυβα 304 316 2B Γυαλισμένο φύλλο SS
| Ονομασία προϊόντος: | Φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Επιφάνεια: | ΒΑ/2Β/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Προθεσμία πληρωμής: | Ε/Ε Τ/Τ (30% προκαταβολή) |
Τελειωμένη λωρίδα πλακιδίων 0,1 mm SUS316 από ανοξείδωτο χάλυβα 304 Καθρέφτης 2B No.4
| Ποιότητα: | το ανοξείδωτο 410 316 304 έσκισε τη σπείρα καυτή - κυλημένη πρωταρχική λουρίδα κεραμιδιών 2B τελειωμ |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Η βιομηχανία, αρχιτεκτονική, διακοσμεί |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | 2B |
Πηνίο φύλλου από ανοξείδωτο χάλυβα 4x8 12x12 10X3/4 16 Gauge θερμής έλασης
| Εφαρμογή: | Η βιομηχανία, αρχιτεκτονική, διακοσμεί |
|---|---|
| Η επιφάνεια τελειώνει: | 2B/BA/HL/NO.4/8K/Embossed/Gold/Rose χρυσός/μαύρος χρυσός |
| Πρότυπα: | ASTM |
Χάλυβα 8K 300 σειρά ατσάλινο
| Αξία: | 304 σπείρα 304L 321 310S 409 430 904L |
|---|---|
| Τροποποιημένο: | 1 τόνος |
| Παράδοση: | 7~15 ΗΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΌ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΜΗ |
Υλικό HL Σκουμπί φύλλου από ανοξείδωτο χάλυβα 1000mm-6000mm 0,3mm-6,0mm
| πακέτο: | ΤΥΠΟΠΟΙΗΜΕΝΗ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΕΞΑΓΩΓΗΣ |
|---|---|
| Δάχος: | 0.3MM6.0MM |
| Τροποποιημένο: | 1 τόνος |
ΒΑ Σχιστή άκρη Χάλυβας Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα
| Τρίχωμα: | Άκρη σχισμών, άκρη μύλων |
|---|---|
| Καταγωγή: | Κίνα |
| Ελάχιστη διαταγή: | 1 τόνος |

