Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ ba stainless steel coil ] αγώνας 168 προϊόντα.
AISI BA Ss 304 Round Bar Cold Drawn Bright 6mm 316 ανοξείδωτη ράβδος
| Τύπος: | 321 330 410 ιατρικό ανοξείδωτο 309s 316l γύρω από τον τραβηγμένο στο κρύο φωτεινό φραγμό ράβδων |
|---|---|
| Ποιότητα: | Υψηλός - ποιοτική επιθεώρηση |
| Πρότυπα: | ASTM, AiSi, DIN, το EN, ΜΒ, JIS, GOST |
SUS202 Ανοξείδωτη Λαμαρίνα 6000mm 304 Γυαλισμένη 2b 2mm
| Ονομασία προϊόντος: | Φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Επιφάνεια: | ΒΑ/2Β/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Προθεσμία πληρωμής: | Ε/Ε Τ/Τ (30% προκαταβολή) |
Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα πάχους 3mm έως 100mm AISI 201 SUS304 10mm από ανοξείδωτο χάλυβα
| Συσκευή: | PVC+υδατοασθενές χαρτί+ξυδένιο περιτύλιγμα |
|---|---|
| Διάρκεια: | 2000/2438/2500/3000/3048 χιλ. |
| Εφαρμογή: | διακόσμηση και επεξεργασία |
DIN GB 304 2b Λαμαρίνα από ανοξείδωτο χάλυβα ASTM Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα ψυχρής έλασης
| Αξία: | Σειρά 300 |
|---|---|
| Τύπος: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
| Διάρκεια: | 2000/2438/2500/3000/3048 mm |
SUS304 Ανοξείδωτο Φύλλο 1000mm Aisi 304 Πλάκα από ανοξείδωτο ατσάλι 20mm
| Υπηρεσία επεξεργασίας: | Τυλιγμός, συγκόλληση, αποσύνδεση, τρύπηση, κοπή |
|---|---|
| Διάμετρο: | 1000/1219/1250/1500 mm |
| Αξία: | Σειρά 300 |
ASTM 3048mm Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα 2B 4k Επιφάνεια Ανοξείδωτο Πλάκα
| Αξία: | Σειρά 300 |
|---|---|
| Τύπος: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
| Διάρκεια: | 2000/2438/2500/3000/3048 mm |
SS316l σωλήνας σωλήνων από ανοξείδωτο χάλυβα 1/4 ίντσας 1/2 5/8 304 σωλήνων χωρίς ραφή
| Ποιότητα: | 316l SS 316 χωρίς συγκόλληση σωλήνας 5/16» 3/8» 1/2» σωλήνας 316 ανοξείδωτου 1/4 ίντσας βαθμός |
|---|---|
| Τύπος γραμμής συγκόλλησης: | ΕΡΒ |
| Τύπος: | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
3000mm DIN GB Ανοξείδωτη λαμαρίνα 304 2b ASTM 100mm
| Αξία: | Σειρά 300 |
|---|---|
| Τύπος: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
| Διάρκεια: | 2000/2438/2500/3000/3048 χιλ. |
Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 2mm 316 Ανοξείδωτο ατσάλι 8K Φινίρισμα 3048mm 430
| Τεχνική: | Κρυά κυλούμενα |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ± 3% |
| Διάμετρο: | 1000/1219/1250/1500 χιλ. |
SUS201 301 από ανοξείδωτο χάλυβα φωτεινή στρογγυλή μπάρα Astm A276 S42000 SS304
| Τύπος: | 201 301 302 γυαλισμένο ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό Astm A276 SS304 316 430 904 |
|---|---|
| Βαθμός: | 200 σειρές 300 σειρές 400 σειρές |
| Πρότυπα: | ASTM, AiSi, DIN, το EN, ΜΒ, JIS, GOST |

