Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ ba stainless steel coil ] αγώνας 168 προϊόντα.
ανοξείδωτη σπείρα Aisi 310s 316l 430 2205 904l πάχους 0.1mm
| Ποιότητα: | 24 X μαύρη σπείρα 304 304l 310 316 316l φύλλων ανοξείδωτου 48 24 X 36 24 X 24 |
|---|---|
| Βαθμός χάλυβα: | 301L, S30815, 301, 304N, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, 420J1, L4, 321, 410S, 436L |
| Εφαρμογή: | Η βιομηχανία, αρχιτεκτονική, διακοσμεί |
Μαύρο St37 St50 Πηνίο χάλυβα χαμηλού άνθρακα θερμής έλασης Ss400 SS300
| Εφαρμογή: | οικοδόμηση των δομικών μερών κ.λπ. αυτοκινήτων. |
|---|---|
| Τύπος: | Σπείρα χάλυβα |
| Πάχος: | 0.81.2mm |
Q195 1045 Πηνίο ανθρακούχου χάλυβα 1,2 mm Ανοπτημένος σπειροειδής χάλυβας θερμής έλασης
| Εφαρμογή: | οικοδόμηση των δομικών μερών κ.λπ. αυτοκινήτων. |
|---|---|
| Τύπος: | Σπείρα χάλυβα |
| Πάχος: | 0.81.2mm |
2B καθρέφτης λαμαρίνα από ανοξείδωτο χάλυβα 0,1 έως 3 mm 316ti Πλάκα JIS από ανοξείδωτο χάλυβα
| Συσκευή: | PVC+υδατοασθενές χαρτί+ξυδένιο περιτύλιγμα |
|---|---|
| Διάρκεια: | 2000/2438/2500/3000/3048 χιλ. |
| Διάμετρο: | 1000/1219/1250/1500 χιλ. |
Φινίρισμα καθρέφτη από ανοξείδωτο χάλυβα SS316L Inox Φινίρισμα JIS ASTM 304
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |
|---|---|
| Κατηγορία χάλυβα: | 316L, 304 |
| Τύπος: | Πλάκα |
AiSi ERW Ss 316l σωλήνας χωρίς ραφή από ανοξείδωτο χάλυβα 304 σωλήνας S30815
| Ποιότητα: | 316l SS 316 χωρίς συγκόλληση σωλήνας 5/16» 3/8» 1/2» σωλήνας 316 ανοξείδωτου 1/4 ίντσας βαθμός |
|---|---|
| Τύπος γραμμής συγκόλλησης: | ΕΡΒ |
| Τύπος: | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
Πηνίο ανθρακούχου χάλυβα QSTE420TM QSTE380TM 610 mm Επίπεδο πηνίο έλασης χάλυβα
| Εφαρμογή: | οικοδόμηση των δομικών μερών κ.λπ. αυτοκινήτων. |
|---|---|
| Τύπος: | Σπείρα χάλυβα |
| Πάχος: | 0.81.2mm |
AiSi 1,2mm Ήπιος Χάλυβας 0,8mm Ψυχρού Χάλυβας Χαμηλού Ανθρακούχου Χάλυβα
| Εφαρμογή: | οικοδόμηση των δομικών μερών κ.λπ. αυτοκινήτων. |
|---|---|
| Τύπος: | Σπείρα χάλυβα |
| Πάχος: | 0.81.2mm |
Πηνίο ανθρακούχου χάλυβα 1,2 mm 4000 mm Μαύρη ανόπτηση Χάλυβας πηνίου ψυχρής έλασης
| Εφαρμογή: | οικοδόμηση των δομικών μερών κ.λπ. αυτοκινήτων. |
|---|---|
| Τύπος: | Σπείρα χάλυβα |
| Πάχος: | 0.81.2mm |
Διακοσμητική πλάκα 1mm 304 316L 430 από ανοξείδωτο χάλυβα πάχους 2mm από ανοξείδωτο ατσάλι AISI
| Διάμετρο: | 1000/1219/1250/1500 χιλ. |
|---|---|
| Τύπος: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
| Εφαρμογή: | διακόσμηση και επεξεργασία |

