Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ ba stainless steel coil ] αγώνας 168 προϊόντα.
AISI HL BA Ατσάλινες περιστροφές 8K 0,3 mm-6,0 mm Για βιομηχανική χρήση
| Επιφάνεια: | 2Β, ΒΑ, Όχι.1- Όχι, όχι, όχι.4, HL, 8K, κλπ. |
|---|---|
| Όρος τιμών: | FOB, CFR, CIF, κλπ. |
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα 1000-6000 mm 0,3 mm-6,0 mm
| Τύπος: | ASTM, AISI, το EN, DIN, JIS, κ.λπ. |
|---|---|
| Διάμετρο: | 1000mm2000mm |
| Λιμάνι: | Σαγκάη, Ningbo, κ.λπ. |
Κρύο έλασμα ατσάλινου ατσάλινου ατσάλινου ατσάλινου ατσάλινου ατσάλινου ατσάλινου ατσάλινου ατσάλινου ατσάλινου ατσάλινου ατσάλινου ατσάλινου ατσάλινου ατσάλινου ατσάλινου ατσάλινου ατσάλινου ατσάλινου ατσάλινου ατσάλινου ατσάλινου ατσάλινου ατσάλινου ατσάλινου ατσάλινου ατσάλινου ατσάλινου ατσάλινου ατσάλινου ατσάλινου ατσάλινου ατσάλινου ατσάλινου ατσάλινου
| Αξία: | 304 σπείρα 304L 321 310S 409 430 904L |
|---|---|
| Τροποποιημένο: | 1 τόνος |
| Παράδοση: | 7~15 ΗΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΌ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΜΗ |
DIN JIS Στυλοειδές φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα 2B BA 8K με πληρωμή L / C 1000mm-2000mm
| Τροποποιημένο: | 1 τόνος |
|---|---|
| Δάχος: | 0.3MM6.0MM |
| Τύπος: | ASTM, AISI, το EN, DIN, JIS, κ.λπ. |
Επικεφαλίδα φύλλου από ανοξείδωτο χάλυβα BA με επιφάνεια 8K FOB 1000mm-2000mm
| Επιφάνεια: | 2Β, ΒΑ, Όχι.1- Όχι, όχι, όχι.4, HL, 8K, κλπ. |
|---|---|
| Λιμάνι: | Σαγκάη, Ningbo, κ.λπ. |
| Τροποποιημένο: | 1 τόνος |
202 201 301 420 430 2b Ρολό πηνίου από ανοξείδωτο χάλυβα ψυχρής έλασης
| Ονομασία προϊόντος: | Σπείρες/λουρίδες ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τύπος: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ, καυτός - κυλημένος |
| Επιφάνεια: | No.1, 2$ος, 2B, BA, No.4, 8k, που μετριάζεται |
Πηνίο 26 Gauge από ανοξείδωτο ατσάλι 2507 28 Gauge Μαύρο βουρτσισμένο πηνίο κοπής
| Ποιότητα: | 26 μετρητής 28 μετρητής 2507 μαύρη βουρτσισμένη σχισμή σπειρών φύλλων ανοξείδωτου |
|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας: | Κάμψη, ένωση, Decoiling, Punching, κοπή |
| Εφαρμογή: | Η βιομηχανία, αρχιτεκτονική, διακοσμεί, βιομηχανία, κατασκευή, κ.λπ. |
Πηνίο ψυχρής έλασης 304 Ανοξείδωτη ταινία από ανοξείδωτο χάλυβα 3mm 4mm
| Ποιότητα: | Ss Sheet Coil 304 430 410 409 Λωρίδες ψυχρής έλασης στιλβωμένες από ανοξείδωτο χάλυβα 1mm 3mm |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 7-20 εργάσιμες ημέρες |
| Εφαρμογή: | Η βιομηχανία, αρχιτεκτονική, διακοσμεί, βιομηχανία, κατασκευή, κ.λπ. |
321 409 410 Προσαρμοσμένη λωρίδα πηνίου από ανοξείδωτο χάλυβα κομμένη σε μέγεθος για πόρτες
| Ονομασία προϊόντος: | Σπείρες/λουρίδες ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τύπος: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ, καυτός - κυλημένος |
| Επιφάνεια: | No.1, 2$ος, 2B, BA, No.4, 8k, που μετριάζεται |
Πηνίο από ανοξείδωτο χάλυβα 15mm 20mm 12mm 10mm Astm 304 430 410 316
| Ονομασία προϊόντος: | Σπείρες/λουρίδες ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τύπος: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ, καυτός - κυλημένος |
| Επιφάνεια: | No.1, 2$ος, 2B, BA, No.4, 8k, που μετριάζεται |

