Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ ba stainless steel coil ] αγώνας 168 προϊόντα.
1000-6000 mm μήκος κυλίνδροι φύλλων από ανοξείδωτο χάλυβα
| Τροποποιημένο: | 1 τόνος |
|---|---|
| Πακέτο: | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
| Πληρωμή: | T/T, L/C, κ.λπ. |
2b 304 321 202 Πηνίο φύλλου από ανοξείδωτο χάλυβα Πηνίο φύλλου θερμής έλασης
| Ποιότητα: | επίπεδο 430 304 cold-rolled το ανοξείδωτο σπειρών έσκισε 3mm Astm Aisi |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |
| Εφαρμογή: | Η βιομηχανία, αρχιτεκτονική, διακοσμεί |
Πηνίο φύλλου από ανοξείδωτο χάλυβα SS304l 304 JIS Astm 20mm θερμής έλασης
| Ποιότητα: | ανοξείδωτο 304l 202 καυτό - κυλημένη σπείρα 201 316l 309s 310s 430 410 420 |
|---|---|
| Πρότυπα: | JIS |
| Εφαρμογή: | Η βιομηχανία, αρχιτεκτονική, διακοσμεί |
Πηνίο φύλλου 0,6 mm 0,7 mm από ανοξείδωτο χάλυβα 316ti Coil For Architecture
| Ποιότητα: | 10 X 3/4 βουρτσισμένη σπείρα φύλλων ανοξείδωτου 12x12 16 μετρητής καυτή - κυλημένο 4x8 |
|---|---|
| Πλάτος: | 1002000mm |
| Εφαρμογή: | Η βιομηχανία, αρχιτεκτονική, διακοσμεί |
S20C S35C Πηνίο ανθρακούχου χάλυβα S45C 1000mm τουρσί θερμής έλασης
| Εφαρμογή: | οικοδόμηση των δομικών μερών κ.λπ. αυτοκινήτων. |
|---|---|
| Τύπος: | Σπείρα χάλυβα |
| Πάχος: | 0.81.2mm |
SS304 SS430 Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα ψυχρής έλασης σε επίπεδη σχισμή πηνίου 3 mm από ανοξείδωτο χάλυβα 410
| Ποιότητα: | επίπεδο 430 304 cold-rolled το ανοξείδωτο σπειρών έσκισε 3mm Astm Aisi |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |
| Εφαρμογή: | Η βιομηχανία, αρχιτεκτονική, διακοσμεί |
Πηνίο χάλυβα θερμής έλασης HRC CRC G550 S235JR Hr Cr
| Εφαρμογή: | οικοδόμηση των δομικών μερών κ.λπ. αυτοκινήτων. |
|---|---|
| Τύπος: | Σπείρα χάλυβα |
| Πρότυπα: | AiSi |
3mm 410 303 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα Φινίρισμα BA Ψυχρής έλασης 304 Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα
| Εφαρμογή: | διακόσμηση και κατασκευή |
|---|---|
| Δάχος: | 0.1-3mm, 3-100mm |
| Τύπος: | Πλάκα |
100mm S32205 Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα JIS 3mm πάχος φύλλου από ανοξείδωτο χάλυβα
| Τύπος: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
|---|---|
| Δάχος: | 0.13mm, 3100mm |
| Διάμετρο: | 1000/1219/1250/1500 χιλ. |
321 Πηνίο φύλλου από ανοξείδωτο χάλυβα 24 X 48 24 X 36 Μαύρο Ανοδιωμένο 0,1mm 316 316l
| Ποιότητα: | 24 X μαύρη σπείρα 304 304l 310 316 316l φύλλων ανοξείδωτου 48 24 X 36 24 X 24 |
|---|---|
| Κατηγορία χάλυβα: | 301L, S30815, 301, 304N, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, 420J1, L4, 321, 410S, 436L |
| Εφαρμογή: | Η βιομηχανία, αρχιτεκτονική, διακοσμεί |

