Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ ba stainless steel coil ] αγώνας 168 προϊόντα.
Υψηλής απόδοσης σπείρα Ss304 με επιφάνεια BA
| Χρονοδιάγραμμα τιμής: | FOB, CFR, CIF, κλπ. |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM, AISI, το EN, DIN, JIS, κ.λπ. |
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
2B Επιφάνεια 430 Ατσάλινη τροχιά πάχος 0,3 mm-6,0 mm
| Τύπος: | ASTM, AISI, το EN, DIN, JIS, κ.λπ. |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
| Χρονοδιάγραμμα τιμής: | FOB, CFR, CIF, κλπ. |
Din En10130 SPCC Weathering Steel Πηνίο ψυχρής έλασης ήπιο χάλυβα Dc01 St12
| Εφαρμογή: | οικοδόμηση των δομικών μερών κ.λπ. αυτοκινήτων. |
|---|---|
| Τύπος: | Σπείρα χάλυβα |
| Υλικό: | Χάλυβας Corten |
Πηνίο ψυχρής έλασης ASTM A1008 SFS Χάλυβας υψηλής ανθρακούχου λωρίδας 0,25 mm
| Εφαρμογή: | οικοδόμηση των δομικών μερών κ.λπ. αυτοκινήτων. |
|---|---|
| Τύπος: | Σπείρα χάλυβα |
| Πρότυπα: | AiSi |
SS904L 304 Χαλύβδινος σωλήνας χωρίς ραφή θερμής έλασης 316 SS Σωλήνωση χωρίς ραφή AiSi
| Ποιότητα: | 904l 316 304l Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 304/304L/316/316L |
| Τύπος: | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
Αριθ. 4 304 Ss Τρίχωμα 1000 mm-6000 mm μήκος Τυποποιημένη συσκευασία
| Λιμάνι: | Σαγκάη, Ningbo, κ.λπ. |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1000 mm-6000 mm |
| Χρονοδιάγραμμα τιμής: | FOB, CFR, CIF, κλπ. |
Ανοξείδωτη γωνιακή μπάρα AISI 201
| Πρότυπα: | AiSi |
|---|---|
| Τύπος: | Ίσος |
| Αριθμό μοντέλου: | 310S, 410, 316Ti, 316L, 316, 321, 410S |
20g Φύλλο οροφής PPGI Κυματοειδές φύλλο προφίλ 0,11 mm με έγχρωμη επίστρωση
| Εφαρμογή: | Κατασκευή & βιομηχανικός |
|---|---|
| Πάχος: | 0.110.8mm |
| Πλάτος: | 201250mm |

