Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ ba stainless steel coil ] αγώνας 168 προϊόντα.
Μέγεθος 1000mm-6000mm 304l Στυλοκύλινδρο από ανοξείδωτο χάλυβα Μονάδα 0,3mm-6,0mm 8K
| Τύπος: | ASTM, AISI, το EN, DIN, JIS, κ.λπ. |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1000 mm-6000 mm |
| Επιφάνεια: | 2Β, ΒΑ, Όχι.1- Όχι, όχι, όχι.4, HL, 8K, κλπ. |
1000-2000 mm πλάτος τυλιγμένο φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα για ανθεκτικό υλικό
| Πληρωμή: | T/T, L/C, κ.λπ. |
|---|---|
| Δάχος: | 0.3-6mm |
| Επικαιροποίηση: | 1 τόνος |
0.3mm-6.0mm πάχος 50 ft ατσάλινη τροχιά υλικά υψηλής αντοχής
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM, AISI, το EN, DIN, JIS, κ.λπ. |
| Χρονοδιάγραμμα τιμής: | FOB, CFR, CIF, κλπ. |
2205 Πηνίο από ανοξείδωτο χάλυβα ASTM Polished 201 Ανοξείδωτη λωρίδα 316 316L 410
| Ποιότητα: | Η εμπορική χρωματισμένη σπείρα φύλλων ανοξείδωτου γυάλισε 2205 20g ASTM 201 304L 316 316L 410 |
|---|---|
| Όρος τιμών: | CIF FOB πρώην-εργασία CFR |
| Εφαρμογή: | Η βιομηχανία, αρχιτεκτονική, διακοσμεί |
Τύποι από ανοξείδωτο χάλυβα 1000mm-2000mm πλάτος MOQ 1 τόνος HL 2B
| πλάτος: | 1000mm2000mm |
|---|---|
| πακέτο: | ΤΥΠΟΠΟΙΗΜΕΝΗ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΕΞΑΓΩΓΗΣ |
| Τροποποιημένο: | 1 τόνος |
1000 mm-2000 mm πλάτος Κρύο έλασμα από ανοξείδωτο χάλυβα 316 1000 mm-6000 mm μήκος
| Χρονοδιάγραμμα τιμής: | FOB, CFR, CIF, κλπ. |
|---|---|
| Διάμετρο: | 1000 mm-2000 mm |
| Πληρωμή: | T/T, L/C, κ.λπ. |
ΒΑ γυαλισμένο 304 ατσάλινο σπείρωμα 2Β 430 904L Για κατασκευές
| Αξία: | 304 σπείρα 304L 321 310S 409 430 904L |
|---|---|
| Τροποποιημένο: | 1 τόνος |
| Παράδοση: | 7~15 ΗΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΌ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΜΗ |
Στρογγυλοκύλινδρο θερμής έλασης από ανοξείδωτο χάλυβα AISI HL SS 304 600 mm - 1250 mm
| Αξία: | 304 σπείρα 304L 321 310S 409 430 904L |
|---|---|
| Τροποποιημένο: | 1 τόνος |
| Παράδοση: | 7~15 ΗΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΌ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΜΗ |
BA 201 cold-rolled σπείρα 310S ανοξείδωτου πλάτος 600mm - 1250mm
| Αξία: | 304 σπείρα 304L 321 310S 409 430 904L |
|---|---|
| Τροποποιημένο: | 1 τόνος |
| Παράδοση: | 7~15 ΗΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΌ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΜΗ |
JIS SS 304 Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα
| Αξία: | 304 σπείρα 304L 321 310S 409 430 904L |
|---|---|
| Τροποποιημένο: | 1 τόνος |
| Παράδοση: | 7~15 ΗΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΌ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΜΗ |

