Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ ba stainless steel coil ] αγώνας 168 προϊόντα.
Επικεφαλίδα κάμψης από ανοξείδωτο χάλυβα 430 904L HL 8K 2D 1D
| Αξία: | 304 σπείρα 304L 321 310S 409 430 904L |
|---|---|
| Τροποποιημένο: | 1 τόνος |
| Παράδοση: | 7~15 ΗΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΌ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΜΗ |
EN Σιδηροτροχείο από ανοξείδωτο χάλυβα
| Πακέτο: | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
|---|---|
| Τροποποιημένο: | 1 τόνος |
| Διάμετρο: | 1000 mm-2000 mm |
Ελαστικό φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα σειράς AISI βαθμού 400 πλάτος 1000 mm-2000 mm
| Τελεία επιφανείας: | 2Β, ΒΑ, Όχι.48K, HL, όχι.1 |
|---|---|
| Διάμετρο: | 1000 mm-2000 mm |
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
Πηνία ψυχρής έλασης 8K 10 X 3/4 από ανοξείδωτο χάλυβα 12x12 Φύλλο ανοξείδωτου μετρητή 16
| Εφαρμογή: | Η βιομηχανία, αρχιτεκτονική, διακοσμεί |
|---|---|
| Η επιφάνεια τελειώνει: | 2B/BA/HL/NO.4/8K/Embossed/Gold/Rose χρυσός/μαύρος χρυσός |
| Τύπος: | ASTM |
Μέγεθος 1000mm-6000mm 3mm Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα φύλλο Μεταλλική διακόσμηση Προσαρμόσιμο υλικό
| Διάρκεια: | 1000 mm-6000 mm |
|---|---|
| Δάχος: | 00,05 mm-3 mm |
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
SUS410 316L από ανοξείδωτο χάλυβα L Metal 301L S30815 Metal Angle Bar
| Πρότυπα: | AiSi |
|---|---|
| Τύπος: | Ίσος |
| Αριθμό μοντέλου: | 310S, 410, 316Ti, 316L, 316, 321, 410S |
Συγκόλληση δομικών τμημάτων από ανοξείδωτο χάλυβα Equal γωνιακή ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα 304 304N S32305 410 204C3
| Πρότυπα: | AiSi |
|---|---|
| Τύπος: | Ίσος |
| Αριθμό μοντέλου: | 310S, 410, 316Ti, 316L, 316, 321, 410S |
Ιατρική 430 φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα πλάκα θερμά κυλούμενα επιφάνεια HL Φινίρισμα 6mm ~ 90mm
| Ονομασία προϊόντος: | Φύλλο χάλυβα ναυπηγικής |
|---|---|
| Όρος παράδοσης: | Ωρ., χρώμιο, AR, Q+T, N+T, Ν, TMCP, UT, κατεύθυνση Ζ |
| Δάχος: | 6mm~90mm |
200 Σειρά βαθμό χρωματιστή χαλύβδινο χαλύβδινο φύλλα με 2B επιφάνειας τελική αγοραστές
| Δάχος: | 00,05 mm-3 mm |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1000 mm-6000 mm |
| Τεχνική: | Κρυά κυλούμενα, ζεστά κυλούμενα |
Ατσάλινο φύλλο χρώματος που έχει σχισμή για βιομηχανικές προδιαγραφές.
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Τρίχωμα: | Στρίψιμο |
| Εφαρμογή: | Κατασκευή, Διακόσμηση, Βιομηχανία, Χημικά |

