Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ ba stainless steel coil ] αγώνας 168 προϊόντα.
Κατασκευαστικά υλικά Αστμ Άξονα 2 mm πάχος
| Δάχος: | 0.3MM6.0MM |
|---|---|
| Λιμάνι: | Σαγκάη, Ningbo, κ.λπ. |
| Τροποποιημένο: | 1 τόνος |
Διάμετρος σπείρας φύλλου από ανοξείδωτο χάλυβα 1000 mm-2000 mm FOB
| Package: | Standard Export Packing |
|---|---|
| MOQ: | 1 Ton |
| Port: | Shanghai, Ningbo, Etc |
8K επιφάνειας από ανοξείδωτο χάλυβα 409l JIS
| Λιμάνι: | Σαγκάη, Ningbo, κ.λπ. |
|---|---|
| Χρονοδιάγραμμα τιμής: | FOB, CFR, CIF, κλπ. |
| Πληρωμή: | T/T, L/C, κ.λπ. |
Λωρίδα από ανοξείδωτο χάλυβα ψυχρής έλασης 304 304L 309S 316 316L 409 410s 410 For Doors
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπική συσκευασία που αξίζει τη θάλασσα ή προσαρμοσμένη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-15 εργάσιμες ημέρες |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 5000 τόνος/τόνοι το μήνα |
Q235 Q235B Χάλυβας θερμής έλασης σε πηνία Ανοπτημένος χάλυβας θερμής έλασης
| Εφαρμογή: | οικοδόμηση των δομικών μερών κ.λπ. αυτοκινήτων. |
|---|---|
| Τύπος: | Σπείρα χάλυβα |
| Πάχος: | 0.81.2mm |
Στρογγυλή ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα 40 mm 42 mm Στρογγυλή ράβδος συγκόλλησης Half Round Ss 310
| Τύπος: | φραγμός 40mm 42mm 50mm 90mm ανοξείδωτου 14mm 12mm 10mm μισός στρογγυλός |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 15-21 ημέρες |
| Πρότυπα: | ASTM, AiSi, DIN, το EN, ΜΒ, JIS, GOST |
Στρογγυλή ράβδος από χάλυβα 2 ιντσών 8 mm 9 mm Metric 316 SS ράβδος συγκόλλησης από ανοξείδωτο χάλυβα
| Τύπος: | 3/8» μετρικό ανοξείδωτο 2 ίντσας γύρω από το φραγμό 30mm 5mm 4mm 3mm 8mm 6mm 9mm |
|---|---|
| Η επιφάνεια τελειώνει: | 2B |
| Πρότυπα: | ASTM, AiSi, DIN, το EN, ΜΒ, JIS, GOST |
Διάμετρος 1000-6000 mm Ss φύλλο τροχιάς πρότυπο AISI
| Διάμετρο: | 1000 mm-2000 mm |
|---|---|
| Λιμάνι: | Σαγκάη, Ningbo, κ.λπ. |
| Πακέτο: | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
Τυποποιημένο Ss 304 Coil 8k επιφάνεια για τις κατασκευαστικές βιομηχανίες
| Πακέτο: | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
| Λιμάνι: | Σαγκάη, Ningbo, κ.λπ. |
Αυτοκινητοβιομηχανίες
| Τύπος: | ASTM, AISI, το EN, DIN, JIS, κ.λπ. |
|---|---|
| Επιφάνεια: | 2Β, ΒΑ, Όχι.1- Όχι, όχι, όχι.4, HL, 8K, κλπ. |
| Πληρωμή: | T/T, L/C, κ.λπ. |

