Alle producten
zoekwoorden [ ba stainless steel coil ] bij elkaar passen 168 producten.
Hoogwaardige Ss304 spoel met BA-oppervlak
| Prijsduur: | FOB, CFR, CIF, enz. |
|---|---|
| Standaard: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, Enz. |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
2B Oppervlak 430 roestvrij spoeldikte 0,3 mm-6,0 mm
| Standaard: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, Enz. |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Prijsduur: | FOB, CFR, CIF, enz. |
DIN En10130 SPCC verweringsstaal Koudgewalste rol Gewalst Vloeistaal Dc01 St12
| Toepassing: | de bouw van structurele autodelen enz. |
|---|---|
| Type: | Staalrol |
| Materiaal: | Cortenstaal |
ASTM A1008 SFS High Carbon Steel Strip 0,25 mm staal koudgewalste spoel
| Toepassing: | de bouw van structurele autodelen enz. |
|---|---|
| Type: | Staalrol |
| Norm: | AiSi |
SS904L 304 warmgewalste naadloze stalen buis 316 SS naadloze buizen AiSi
| Kwaliteit: | 904l 316 304l naadloos roestvrij staal buis Ss 304 buis |
|---|---|
| Graad: | 304/304L/316/316L |
| Standaard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN |
Nr. 4 304 Ss Strip spoel 1000 mm-6000 mm Lengte Standaard verpakking
| Haven: | Shanghai, Ningbo, Enz. |
|---|---|
| Lange: | 1000 mm-6000 mm |
| Prijsduur: | FOB, CFR, CIF, enz. |
AISI 201 roestvrijstalen hoekstang
| Norm: | AiSi |
|---|---|
| Type: | Gelijke |
| Modelnummer: | 310S, 410, 316Ti, 316L, 316, 321, 410S |
20 g PPGI-dakplaat gegolfd 0,11 mm kleurgecoate profielplaten
| Toepassing: | Bouw & Industrieel |
|---|---|
| Dikte: | 0.110.8mm |
| Breedte: | 201250mm |

