Alle producten
zoekwoorden [ ba stainless steel coil ] bij elkaar passen 168 producten.
1000 mm-6000 mm lengte rollen van roestvrij staalplaten
| MOQ: | 1 ton |
|---|---|
| Pakket: | Standaardverpakking voor uitvoer |
| Betaling: | T/T, L/C, enz. |
0,6 mm 0,7 mm roestvrijstalen plaatspoel 316ti spoel voor architectuur
| Kwaliteit: | 10 X 3/4 12x12 16 de Maat Geborstelde Rol Warmgewalste 4x8 van het Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Breedte: | 1002000mm |
| Toepassing: | De industrie, Architectuur, verfraait |
2b 304 321 202 roestvrijstalen plaatrol warmgewalste plaatrol
| Kwaliteit: | 430 304 scheurde de Roestvrij staal Koudgewalste Rollenvlakte 3mm Astm Aisi |
|---|---|
| Levertijd: | 7-15 dagen |
| Toepassing: | De industrie, Architectuur, verfraait |
SS304l 304 de Rol JIS Astm van het Roestvrij staalblad Warmgewalst Staal 20mm Rol
| Kwaliteit: | 304l 202 Roestvrij staal Warmgewalste Rol 201 316l 309s 310s 430 410 420 |
|---|---|
| Norm: | JIS |
| Toepassing: | De industrie, Architectuur, verfraait |
S20C S35C koolstofstalen spoel S45C 1000 mm warmgewalst gebeitst
| Toepassing: | de bouw van structurele autodelen enz. |
|---|---|
| Type: | Staalrol |
| Dikte: | 0.81.2mm |
SS304 SS430 koudgewalste roestvrijstalen plaat in platte spleet 3 mm roestvrij staal 410
| Kwaliteit: | 430 304 scheurde de Roestvrij staal Koudgewalste Rollenvlakte 3mm Astm Aisi |
|---|---|
| Levertijd: | 7-15 dagen |
| Toepassing: | De industrie, Architectuur, verfraait |
HRC CRC warmgewalste stalen spoel G550 S235JR Hr Cr
| Toepassing: | de bouw van structurele autodelen enz. |
|---|---|
| Type: | Staalrol |
| Norm: | AiSi |
3 mm 410 303 roestvrijstalen plaat BA Finish koudgewalste 304 roestvrijstalen plaat
| Toepassing: | decoratie en fabricage |
|---|---|
| Dikte: | 0.1-3mm, 3-100mm |
| Type: | Plaat |
100 mm S32205 roestvrijstalen plaat JIS 3 mm dikke roestvrijstalen plaat
| Standaard: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
|---|---|
| Dikte: | 0.13mm, 3100mm |
| Breedte: | 1000/1219/1250/1500 mm |
321 roestvrijstalen plaatrol 24 x 48 24 x 36 zwart geanodiseerd 0,1 mm 316 316l
| Kwaliteit: | 24 X 48 24 X 36 24 X 24 Zwarte Geanodiseerde Rol 304 304l 310 316 316l van het Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Staalklasse: | 301L, S30815, 301, 304N, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, 420J1, L4, 321, 410S, 436L |
| Toepassing: | De industrie, Architectuur, verfraait |

