Alle producten
zoekwoorden [ ba stainless steel coil ] bij elkaar passen 168 producten.
8K 316 2000 mm stalen ronde staaf 3,5 mm roestvrijstalen staaf AiSi
| Type: | 310 316 316l-Roestvrij staal om Gebeëindigde Bars Heldere 2B Oppervlakte |
|---|---|
| De verwerkingsdienst: | Het buigen, het Lassen, Decoiling, Ponsen, het Snijden |
| Norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
310S 321 RVS buis 25MM 316L RVS Sanitair Astm A270
| Kwaliteit: | 25 mm naadloze metalen buizen roestvrij staal sanitaire buizen Astm A270 304 316L 310S 321 |
|---|---|
| Toepassing: | Industrie, trappen, geneeskunde en voedingsmiddelenindustrie |
| Standaard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN |
100 mm roestvrij stalen buis aluminiumlegering Sch 10 naadloze stalen buis AISI
| Kwaliteit: | Naadloze het Metaalbuizen 100mm 10 Sch 10 Roestvrij staalpijp ASTM AiSi JIS GB van de aluminiumleger |
|---|---|
| Type: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Standaard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN |
20 mm naadloze roestvrijstalen vierkante buis 1,5 inch 1,25 inch warmgewalste naadloze buis Ss 304
| Kwaliteit: | Warmgewalste Naadloze Metaalbuizen 1,75“ 1,5 in 1,25 Duimroestvrij staal om Pijp |
|---|---|
| Buitendeursdiameter: | 20 mm |
| Standaard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN |
Koudgetrokken naadloze roestvrijstalen buizen 304L 316 304 naadloze roestvrijstalen buizen
| Kwaliteit: | Koudgetrokken Naadloze Roestvrij staalbuis 3/4 Duim 3/8“ 5/16“ 5/8“ 304 304L 316 316L 310S 321 |
|---|---|
| Graad: | 300-serie |
| Standaard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN |
Duplex 316l roestvrijstalen buis Astm A312 A269 roestvrijstalen naadloze buis
| Kwaliteit: | Duplex316l 304 Naadloze Roestvrij staalpijp Astm A312 voor Aardgas |
|---|---|
| Graad: | 304/304L/316/316L |
| Standaard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN |
GB DIN roestvrijstalen buis 18 mm 22 mm 2 inch naadloze ronde buis 308 309
| Kwaliteit: | 202 308 309 Naadloze Metaalbuizen 18mm 22mm 2 Duim 304 de Buis van Inox van de Roestvrij staalpijp |
|---|---|
| Type: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Standaard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN |
ASME 14462 roestvrij staalnaadloze buizen en buizen 2205 SS 410
| Kwaliteit: | Asme 14462 2205 Duplexnaadloze buis 304 Ss 410 Naadloze Buizenronde |
|---|---|
| Type: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Staalklasse: | 300 Reeksen, 14462, 2205 |
Ronde het Roestvrije staalnaadloze buis Astm A312 316l van 301L 904l voor Aardgas
| Kwaliteit: | Duplex316l 304 Naadloze Roestvrij staalpijp Astm A312 voor Aardgas |
|---|---|
| Graad: | 304/304L/316/316L |
| Standaard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN |
1In 100 mm ronde staaf roestvrij staal 304 stalen staaf 3 mm 125 mm 150 mm
| Type: | 15-5 13-8 15-5ph Roestvrij staal Ronde Bar Met grote trekspanning 1 Duim 100mm 125mm 150mm 200mm |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |

