Alle producten
zoekwoorden [ ba stainless steel coil ] bij elkaar passen 168 producten.
Platte AISI 304 roestvrijstalen buigspoel 430 904L
| Graad: | 304 de Rol van 304L 321 310S 409 430 904L |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Aflevering: | 7~15 DAGEN NA BETALING |
EN Vlakgewalste spoel van roestvrij staal lengte 1000 mm-6000 mm
| Pakket: | Standaardverpakking voor uitvoer |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Breedte: | 1000 mm tot 2000 mm |
AISI 400-serie roestvrij staal plaat metaal 1000 mm-2000 mm Breedte
| Afwerking van het oppervlak: | 2B, BA, Nee.48K, HL, Nee.1 |
|---|---|
| Breedte: | 1000 mm tot 2000 mm |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
8K 10 X 3/4 roestvrij staal koudgewalste spoelen 12x12 16 gauge roestvrijstalen plaat
| Toepassing: | De industrie, Architectuur, verfraait |
|---|---|
| De oppervlakte eindigt: | 2B/BA/HL/NO.4/8K/Embossed/Gold/het Goud van Rose Gold /Black |
| Standaard: | ASTM |
Lange 1000 mm-6000 mm 3 mm roestvrij staal plaat Metalen decoratie Aanpasbaar materiaal
| Lange: | 1000 mm-6000 mm |
|---|---|
| Dikte: | 0.05mm-3mm |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
SUS410 316L roestvrij staal L metaal 301L S30815 metalen hoekstang
| Norm: | AiSi |
|---|---|
| Type: | Gelijke |
| Modelnummer: | 310S, 410, 316Ti, 316L, 316, 321, 410S |
Het lassen van Roestvrij staal Structurele Secties Gelijke Roestvrij staal Hoekbar 304 304N S32305 410 204C3
| Norm: | AiSi |
|---|---|
| Type: | Gelijke |
| Modelnummer: | 310S, 410, 316Ti, 316L, 316, 321, 410S |
Medisch 430 roestvrij staal plaat Plaat warmgewalst HL oppervlak Afwerking 6mm ~ 90mm
| Naam van het product: | ScheepsbouwStaalplaat |
|---|---|
| Leveringsvoorwaarde: | U, Cr, AR, Q+T, N+T, N, TMCP, UT, z-Richting |
| Dikte: | 6mm~90mm |
200-serie gekleurde roestvrijstalen platen met 2B-oppervlakte
| Dikte: | 0.05mm-3mm |
|---|---|
| Lange: | 1000 mm-6000 mm |
| Techniek: | Koudgewalst, warmgewalst |
Precieze koudgewalste gekleurde vlekkeloze staalplaten gesneden rand voor industriestandaardspecificaties
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| De rand: | Molenrand, gesneden rand |
| Toepassing: | Bouw, decoratie, industrie, chemie |

