Alle producten
zoekwoorden [ ba stainless steel coil ] bij elkaar passen 168 producten.
0.1mm Dikte Roestvrije Rol Aisi 310s 316l 430 2205 904l
| Kwaliteit: | 24 X 48 24 X 36 24 X 24 Zwarte Geanodiseerde Rol 304 304l 310 316 316l van het Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Staalkwaliteit: | 301L, S30815, 301, 304N, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, 420J1, L4, 321, 410S, 436L |
| Toepassing: | De industrie, Architectuur, verfraait |
Zwarte St37 St50 koolstofarme stalen spoel Warmgewalste stalen spoel Ss400 SS300
| Toepassing: | de bouw van structurele autodelen enz. |
|---|---|
| Type: | Staalrol |
| Dikte: | 0.81.2mm |
Q195 1045 koolstofstalen spoel 1,2 mm gegloeid warmgewalst opgerold staal
| Toepassing: | de bouw van structurele autodelen enz. |
|---|---|
| Type: | Staalrol |
| Dikte: | 0.81.2mm |
2B spiegel roestvrij staal plaatwerk 0,1 tot 3 mm 316ti roestvrij stalen plaat JIS
| Verpakking: | PVC + waterdicht papier + houten behuizing |
|---|---|
| Lange: | 2000/2438/2500/3000/3048 mm |
| Breedte: | 1000/1219/1250/1500 mm |
SS316L Inox staalplaat JIS ASTM 304 roestvrij staal spiegelafwerking
| Levertijd: | 7-15 dagen |
|---|---|
| Staalklasse: | 316L, 304 |
| Type: | Plaat |
AiSi ERW Ss 316l naadloze buis roestvrij staal 304 buis S30815
| Kwaliteit: | 316l Ss 316 Naadloze buis 5/16“ 3/8“ 1/2 Buis 316 van het“ 1/4 Duimroestvrije staal Rang |
|---|---|
| Type laslijn: | ERW |
| Standaard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN |
QSTE420TM koolstofstalen spoel QSTE380TM 610 mm platgewalste stalen spoel
| Toepassing: | de bouw van structurele autodelen enz. |
|---|---|
| Type: | Staalrol |
| Dikte: | 0.81.2mm |
AiSi 1,2 mm zachtstalen spiraal 0,8 mm koud gereduceerd koolstofarm staal
| Toepassing: | de bouw van structurele autodelen enz. |
|---|---|
| Type: | Staalrol |
| Dikte: | 0.81.2mm |
1,2 mm koolstofstalen spoel 4000 mm zwart gloeiend koudgewalst spoelstaal
| Toepassing: | de bouw van structurele autodelen enz. |
|---|---|
| Type: | Staalrol |
| Dikte: | 0.81.2mm |
1 mm 304 316L 430 roestvrijstalen decoratieve plaat 2 mm dikke roestvrijstalen plaat AISI
| Breedte: | 1000/1219/1250/1500 mm |
|---|---|
| Standaard: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
| Toepassing: | decoratie en vervaardiging |

