Alle producten
zoekwoorden [ ba stainless steel coil ] bij elkaar passen 168 producten.
Bouwmaterialen Astm roestvrij staalplaat 2 mm dik
| Dikte: | 0.3MM6.0MM |
|---|---|
| Haven: | Shanghai, Ningbo, Enz. |
| MOQ: | 1 ton |
ASTM-standaard roestvrijstalen plaat spoelbreedte 1000 mm-2000 mm FOB
| Package: | Standard Export Packing |
|---|---|
| MOQ: | 1 Ton |
| Port: | Shanghai, Ningbo, Etc |
8K oppervlak roestvrij staalplaat spoel 409l JIS
| Haven: | Shanghai, Ningbo, Enz. |
|---|---|
| Prijsduur: | FOB, CFR, CIF, enz. |
| Betaling: | T/T, L/C, enz. |
Koudgewalste Roestvrij staalstrook 304 304L 309S 316 316L 409 410s 410 voor Deuren
| Verpakking Details: | Standaard zeewaardige verpakking of aangepast pakket |
|---|---|
| Levertijd: | 5-15 werkdagen |
| Levering vermogen: | 5000 Ton/Ton per Maand |
Q235 Q235B warmgewalst staal op rollen Bule gegloeid warmgewalst staal
| Toepassing: | de bouw van structurele autodelen enz. |
|---|---|
| Type: | Staalrol |
| Dikte: | 0.81.2mm |
40 mm 42 mm stalen ronde staaf 12 mm roestvrijstalen ronde staaf Halfronde SS 310 lasstaaf
| Type: | 14mm 12mm 10mm Halve Ronde Roestvrij staalbar 40mm 42mm 50mm 90mm |
|---|---|
| Levertijd: | 15-21 dagen |
| Norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
2 inch 8 mm stalen ronde staaf 9 mm metrisch 316 roestvrij staal SS lasstaaf
| Type: | 3/8 Ronde Bar 30mm 5mm 4mm 3mm 8mm 6mm 9mm van het“ 2 Duim Metrische Roestvrije staal |
|---|---|
| De oppervlakte eindigt: | 2B |
| Norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
Lange 1000 mm-6000 mm Ss plaat spoel AISI standaard
| Breedte: | 1000 mm tot 2000 mm |
|---|---|
| Haven: | Shanghai, Ningbo, Enz. |
| Pakket: | Standaardverpakking voor uitvoer |
Standaard Ss 304 spoel 8k oppervlak voor de bouwindustrie
| Pakket: | Standaardverpakking voor uitvoer |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Haven: | Shanghai, Ningbo, Enz. |
Automobiele industrie coil roestvrij tegen corrosie
| Standaard: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, Enz. |
|---|---|
| Oppervlakte: | 2B, BA, Nee.1Nee, dat is niet waar.4, HL, 8K, Etc. |
| Betaling: | T/T, L/C, enz. |

