Alle producten
zoekwoorden [ ba stainless steel coil ] bij elkaar passen 168 producten.
AISI BA Ss 304 ronde staaf koudgetrokken heldere 6 mm 316 roestvrijstalen staaf
| Type: | 321 330 410 het Medische Roestvrije staal van 309s 316l om Rod Cold Drawn Bright Bar |
|---|---|
| Kwaliteit: | Hoog - kwaliteitscontrole |
| Norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
SUS202 roestvrij stalen plaatwerk 6000 mm 304 gepolijst 2b 2 mm
| Naam van het product: | Platen van roestvrij staal |
|---|---|
| Oppervlakte: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Betalingsduur: | L/C T/T (30% aanbetaling) |
3 mm tot 100 mm roestvrijstalen plaatwerk AISI 201 SUS304 10 mm dikke roestvrijstalen plaat
| Verpakking: | PVC + waterdicht papier + houten behuizing |
|---|---|
| Lange: | 2000/2438/2500/3000/3048 mm |
| Toepassing: | decoratie en vervaardiging |
DIN GB 304 2b roestvast stalen plaat ASTM koudgewalste roestvast stalen plaat
| Graad: | 300-serie |
|---|---|
| Standaard: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
| Lange: | 2000/2438/2500/3000/3048 mm |
SUS304 roestvrijstalen plaat 1000 mm Aisi 304 roestvrijstalen plaat 20 mm
| Verwerkingsdienst: | Buigwerk, lassen, ontwikkelen, steken, snijden |
|---|---|
| Breedte: | 1000/1219/1250/1500 mm |
| Graad: | 300-serie |
SS316l roestvrijstalen buis 1/4 inch 1/2 5/8 304 naadloos buisstaal
| Kwaliteit: | 316l Ss 316 Naadloze buis 5/16“ 3/8“ 1/2 Buis 316 van het“ 1/4 Duimroestvrije staal Rang |
|---|---|
| Type laslijn: | ERW |
| Standaard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN |
3000 mm DIN GB roestvrij staalplaat 304 2b ASTM 100 mm
| Graad: | 300-serie |
|---|---|
| Standaard: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
| Lange: | 2000/2438/2500/3000/3048 mm |
2 mm 316 roestvrijstalen plaatwerk 8K afwerking 3048 mm 430 roestvrijstalen plaat
| Techniek: | koudgewalst, warmgewalst |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 3% |
| Breedte: | 1000/1219/1250/1500 mm |
ASTM 3048 mm roestvrijstalen plaat 2B 4k oppervlak roestvrijstalen plaat
| Graad: | 300-serie |
|---|---|
| Standaard: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
| Lange: | 2000/2438/2500/3000/3048 mm |
SUS201 301 Roestvrij staal Heldere Ronde Bar Astm A276 S42000 SS304
| Type: | 201 301 302 Opgepoetste Roestvrij staal Ronde Bar Astm A276 SS304 316 430 904 |
|---|---|
| Rang: | 200 reeksen 300 reeksen 400 reeksen |
| Norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |

