All Products
Keywords [ ba stainless steel coil ] match 168 Products.
Flat AISI 304 Stainless Steel Bending Coil 430 904L HL 8K 2D 1D
| Grade: | 304 304L 321 310S 409 430 904L Coil |
|---|---|
| MOQ: | 1 TON |
| DELIVERY: | 7~15 DAYS AFTER PAYMENT |
EN Stainless Steel Flat Rolled Coil Length 1000mm-6000mm
| Package: | Standard Export Packing |
|---|---|
| MOQ: | 1 Ton |
| Width: | 1000mm-2000mm |
AISI Grade 400 Series Stainless Steel Sheet Metal 1000mm-2000mm Width
| Surface Finish: | 2B, BA, No.4, 8K, HL, No.1 |
|---|---|
| Width: | 1000mm-2000mm |
| Material: | Stainless Steel |
8K 10 X 3/4 Stainless Steel Cold Rolled Coils 12x12 16 Gauge Stainless Steel Sheet
| Application: | Industry, Architecture, Decorate |
|---|---|
| Surface Finish: | 2B/BA/HL/NO.4/8K/Embossed/Gold/Rose Gold/Black Gold |
| Standard: | ASTM |
Length 1000mm-6000mm 3mm Stainless Steel Sheet Metal Decoration Customizable Material
| Length: | 1000mm-6000mm |
|---|---|
| Thickness: | 0.05mm-3mm |
| Material: | Stainless Steel |
SUS410 316L Stainless Steel L Metal 301L S30815 Metal Angle Bar
| Standard: | AiSi |
|---|---|
| Type: | Equal |
| Model Number: | 310S, 410, 316Ti, 316L, 316, 321, 410S |
Welding Stainless Steel Structural Sections Equal Stainless Steel Angle Bar 304 304N S32305 410 204C3
| Standard: | AiSi |
|---|---|
| Type: | Equal |
| Model Number: | 310S, 410, 316Ti, 316L, 316, 321, 410S |
Medical 430 Stainless Steel Sheet Plate Hot Rolled HL Surface Finish 6mm ~ 90mm
| Product Name: | Shipbuilding Steel Sheet |
|---|---|
| Delivery Conditon: | HR,CR,AR,Q+T,N+T,N,TMCP,UT,Z Direction |
| Thickness: | 6mm~90mm |
200 Series Grade Colored Stainless Steel Sheets With 2B Surface Finish Buyers
| Thickness: | 0.05mm-3mm |
|---|---|
| Length: | 1000mm-6000mm |
| Technique: | Cold Rolled, Hot Rolled |
Precision Cold Rolled Colored Stainless Steel Sheets Slit Edge for Industry Standard Specifications
| Material: | Stainless Steel |
|---|---|
| Edge: | Mill Edge, Slit Edge |
| Application: | Construction, Decoration, Industry, Chemical |

