All Products
Keywords [ ba stainless steel coil ] match 168 Products.
0.1mm Thickness Stainless Coil Aisi 310s 316l 430 2205 904l
| Quality: | 24 X 48 24 X 36 24 X 24 Black Anodized Stainless Steel Sheet Coil 304 304l 310 316 316l |
|---|---|
| Steel Grade: | 301L, S30815, 301, 304N, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, 420J1, L4, 321, 410S, 436L, 410L, 443, LH, L1, S32304, 314, 347, 430, 309S, 304, 439, 425M, 409L, 420J2, 204C2, 436, 445, 304L, 405, 370, S32101, 904L, 444, 301LN, 305, 429, 304J1, 3 |
| Application: | Industry, Architecture, Decorate |
Black St37 St50 Low Carbon Steel Coil Hot Rolled Steel Coil Ss400 SS300
| Application: | Building Structural Car Parts Etc. |
|---|---|
| Type: | Steel Coil |
| Thickness: | 0.8-1.2mm |
Q195 1045 Carbon Steel Coil 1.2mm Annealed Hot Rolled Coiled Steel
| Application: | Building Structural Car Parts Etc. |
|---|---|
| Type: | Steel Coil |
| Thickness: | 0.8-1.2mm |
2B Mirror Stainless Steel Sheet Metal 0.1 To 3mm 316ti Stainless Steel Plate JIS
| Packing: | PVC+waterproof Paper+wooden Case |
|---|---|
| Length: | 2000/2438/2500/3000/3048 Mm |
| Width: | 1000/1219/1250/1500 Mm |
SS316L Inox Steel Sheet JIS ASTM 304 Stainless Steel Mirror Finish
| Delivery Time: | 7-15 Days |
|---|---|
| Steel Grade: | 316L, 304 |
| Type: | Plate |
AiSi ERW Ss 316l Seamless Pipe Stainless Steel 304 Tube S30815
| Quality: | 316l Ss 316 Seamless Pipe 5/16" 3/8" 1/2" 1/4 Inch Stainless Steel Tube 316 Grade |
|---|---|
| Welding Line Type: | ERW |
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
QSTE420TM Carbon Steel Coil QSTE380TM 610mm Flat Rolled Steel Coil
| Application: | Building Structural Car Parts Etc. |
|---|---|
| Type: | Steel Coil |
| Thickness: | 0.8-1.2mm |
AiSi 1.2mm Mild Steel Coil 0.8mm Cold Reduced Low Carbon Steel
| Application: | Building Structural Car Parts Etc. |
|---|---|
| Type: | Steel Coil |
| Thickness: | 0.8-1.2mm |
1.2mm Carbon Steel Coil 4000mm Black Annealing Cold Rolled Coil Steel
| Application: | Building Structural Car Parts Etc. |
|---|---|
| Type: | Steel Coil |
| Thickness: | 0.8-1.2mm |
1mm 304 316L 430 Stainless Steel Decorative Plate 2mm Thick Stainless Steel Plate AISI
| Width: | 1000/1219/1250/1500 Mm |
|---|---|
| Standard: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
| Application: | Decoration And Fabrication |

