All Products
Keywords [ ba stainless steel coil ] match 168 Products.
AISI HL BA Stainless Steel Coils 8K 0.3mm-6.0mm For Industrial Use
| Surface: | 2B, BA, No.1, No.4, HL, 8K, Etc |
|---|---|
| Price Term: | FOB, CFR, CIF, Etc |
| Material: | Stainless Steel |
HL 8K BA Stainless Steel Coil Sheet 1000mm-6000mm 0.3mm-6.0mm
| Standard: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, Etc |
|---|---|
| Width: | 1000mm-2000mm |
| Port: | Shanghai, Ningbo, Etc |
Cold Rolled BA Stainless Steel Coil 430 GB 20mm - 1250mm Customized
| Grade: | 304 304L 321 310S 409 430 904L Coil |
|---|---|
| MOQ: | 1 TON |
| DELIVERY: | 7~15 DAYS AFTER PAYMENT |
DIN JIS Stainless Steel Coil Sheet 2B BA 8K With L/C Payment 1000mm-2000mm
| MOQ: | 1 Ton |
|---|---|
| Thickness: | 0.3mm-6.0mm |
| Standard: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, Etc |
BA Stainless Steel Sheet Coil With 8K Surface FOB Term 1000mm-2000mm
| Surface: | 2B, BA, No.1, No.4, HL, 8K, Etc |
|---|---|
| Port: | Shanghai, Ningbo, Etc |
| MOQ: | 1 Ton |
202 201 301 420 430 2b Stainless Steel Coil Roll Cold Rolled
| Product Name: | Stainless Steel Coils/Strips |
|---|---|
| Type: | Cold Rolled,Hot Rolled |
| Surface: | No.1,2D,2B,BA,No.4,8k,Tempered |
26 Gauge Stainless Steel Coil 2507 28 Gauge Black Brushed Slitting Coil
| Quality: | 26 Gauge 28 Gauge 2507 Black Brushed Stainless Steel Sheet Coil Slitting |
|---|---|
| Processing Service: | Bending, Welding, Decoiling, Punching, Cutting |
| Application: | Industry, Architecture, Decorate, Industry, Construction, Etc |
Cold Rolled 304 Stainless Steel Coil Stainless Steel Strip 3mm 4mm
| Quality: | Ss Sheet Coil 304 430 410 409 Cold Rolled Polished Stainless Steel Strips 1mm 3mm |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-20 Working Days |
| Application: | Industry, Architecture, Decorate, Industry, Construction, Etc |
321 409 410 Custom Stainless Steel Coil Strip Cut To Size For Doors
| Product Name: | Stainless Steel Coils/Strips |
|---|---|
| Type: | Cold Rolled,Hot Rolled |
| Surface: | No.1,2D,2B,BA,No.4,8k,Tempered |
15mm 20mm 12mm 10mm Astm 304 Stainless Steel Coil 430 410 316
| Product Name: | Stainless Steel Coils/Strips |
|---|---|
| Type: | Cold Rolled,Hot Rolled |
| Surface: | No.1,2D,2B,BA,No.4,8k,Tempered |

