All Products
Keywords [ ba stainless steel coil ] match 168 Products.
Building Materials Astm Stainless Steel Sheet 2mm Thick
| Thickness: | 0.3mm-6.0mm |
|---|---|
| Port: | Shanghai, Ningbo, Etc |
| MOQ: | 1 Ton |
ASTM Standard Stainless Steel Sheet Coil Width 1000mm-2000mm FOB
| Package: | Standard Export Packing |
|---|---|
| MOQ: | 1 Ton |
| Port: | Shanghai, Ningbo, Etc |
8K Surface Stainless Steel Sheet Coil 409l JIS
| Port: | Shanghai, Ningbo, Etc |
|---|---|
| Price Term: | FOB, CFR, CIF, Etc |
| Payment: | T/T, L/C, Etc |
Cold Rolled Stainless Steel Strip 304 304L 309S 316 316L 409 410s 410 For Doors
| Packaging Details: | Standard Sea-worthy packing or customized package |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 working days |
| Supply Ability: | 5000 Ton/Tons per Month |
Q235 Q235B Hot Rolled Steel In Coils Bule Annealed Hot Rolled Steel
| Application: | Building Structural Car Parts Etc. |
|---|---|
| Type: | Steel Coil |
| Thickness: | 0.8-1.2mm |
40mm 42mm Steel Round Rod 12mm Stainless Steel Round Bar Half Round Ss 310 Welding Rod
| Type: | 14mm 12mm 10mm Half Round Stainless Steel Bar 40mm 42mm 50mm 90mm |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-21 Days |
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
2 Inch 8mm Steel Round Rod 9mm Metric 316 Stainless Steel SS Welding Rod
| Type: | 3/8" 2 Inch Metric Stainless Steel Round Bar 30mm 5mm 4mm 3mm 8mm 6mm 9mm |
|---|---|
| Surface Finish: | 2B |
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
Length 1000mm-6000mm Ss Sheet Coil AISI Standard
| Width: | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| Port: | Shanghai, Ningbo, Etc |
| Package: | Standard Export Packing |
Standard Ss 304 Coil 8k Surface For Construction Industries
| Package: | Standard Export Packing |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Port: | Shanghai, Ningbo, Etc |
Automotive Industries Coil Stainless Anti Corrosion
| Standard: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, Etc |
|---|---|
| Surface: | 2B, BA, No.1, No.4, HL, 8K, Etc |
| Payment: | T/T, L/C, Etc |

