همه محصولات
کلید واژه ها [ ba stainless steel coil ] همخوانی داشتن 168 محصولات.
طناب خم کننده فولاد ضد زنگ AISI 304 430 904L HL 8K 2D 1D
| مقطع تحصیلی: | کویل 304 304L 321 310S 409 430 904L |
|---|---|
| مقدار تولیدی: | 1 تن |
| تحویل: | 7 تا 15 روز پس از پرداخت |
EN طول سیم پیچ فلزی صاف 1000mm-6000mm
| بسته بندی: | بسته بندی استاندارد صادراتی |
|---|---|
| مقدار تولیدی: | 1 تن |
| عرض: | 1000mm-2000mm |
AISI درجه 400 سری فولاد ضد زنگ ورق فلزی 1000mm-2000mm عرض
| پوشش سطح: | 2B, BA, No.4, 8K, HL, No.1 |
|---|---|
| عرض: | 1000mm-2000mm |
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
ورق فولادی ضد زنگ 8K 10 X 3/4 فولاد ضد زنگ ورق نورد سرد 12x12 16 گیج فولاد ضد زنگ
| درخواست: | صنعت، معماری، دکوراسیون |
|---|---|
| پایان سطح: | 2B/BA/HL/NO.4/8K/نقش برجسته/طلا/رزگلد/طلای سیاه |
| استاندارد: | ASTM |
طول 1000mm-6000mm 3mm فولاد ضد زنگ ورق فلز تزئینات مواد سفارشی
| طول: | 1000mm-6000mm |
|---|---|
| ضخامت: | 0.05mm-3mm |
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
SUS410 316L Stainless Steel L Metal 301L S30815 Metal Angle Angle Bar
| استاندارد: | AISI |
|---|---|
| تایپ کنید: | برابر |
| شماره مدل: | 310S, 410, 316Ti, 316L, 316, 321, 410S |
جوشکاری مقاطع سازه فولاد ضد زنگ برابر میله زاویه ای فولاد ضد زنگ 304 304N S32305 410 204C3
| استاندارد: | AISI |
|---|---|
| تایپ کنید: | برابر |
| شماره مدل: | 310S, 410, 316Ti, 316L, 316, 321, 410S |
پزشکی 430 فولاد ضد زنگ صفحه صفحه داغ رول HL سطح پایان 6mm ~ 90mm
| نام محصول: | ورق فولادی کشتی سازی |
|---|---|
| شرایط تحویل: | جهت HR،CR،AR،Q+T،N+T،N،TMCP،UT،Z |
| ضخامت: | 6 میلی متر تا 90 میلی متر |
ورق های فولادی رنگی رنگی فولادی فولادی فولادی فولادی فولادی فولادی فولادی فولادی فولادی فولادی فولادی فولادی فولادی فولادی فولادی فولادی فولادی فولادی فولادی
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| حاشیه، غیرمتمرکز: | لبه آسیاب، لبه شکاف |
| درخواست: | ساخت و ساز، دکوراسیون، صنعت، شیمیایی |

