All Products
Keywords [ ba stainless steel coil ] match 168 Products.
High Performance Ss304 Coil With BA Surface
| Price Term: | FOB, CFR, CIF, Etc |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, Etc |
| Material: | Stainless Steel |
2B Surface 430 Stainless Coil Thickness 0.3mm-6.0mm
| Standard: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, Etc |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Price Term: | FOB, CFR, CIF, Etc |
Din En10130 SPCC Weathering Steel Cold Rolled Coil Rolled Mild Steel Dc01 St12
| Application: | Building Structural Car Parts Etc. |
|---|---|
| Type: | Steel Coil |
| Material: | Corten Steel |
ASTM A1008 SFS High Carbon Steel Strip 0.25mm Steel Cold Rolled Coil
| Application: | Building Structural Car Parts Etc. |
|---|---|
| Type: | Steel Coil |
| Standard: | AiSi |
SS904L 304 Hot Rolled Seamless Steel Pipe 316 SS Seamless Tubing AiSi
| Quality: | 904l 316 304l Seamless Stainless Steel Pipe Ss 304 Tube |
|---|---|
| Grade: | 304/304L/316/316L |
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
No 4 304 Ss Strip Coil 1000mm-6000mm Length Standard Packing
| Port: | Shanghai, Ningbo, Etc |
|---|---|
| Length: | 1000mm-6000mm |
| Price Term: | FOB, CFR, CIF, Etc |
AISI 201 Stainless Angle Bar
| Standard: | AiSi |
|---|---|
| Type: | Equal |
| Model Number: | 310S, 410, 316Ti, 316L, 316, 321, 410S |
20g PPGI Roof Sheet Corrugated 0.11mm Colour Coated Profile Sheets
| Application: | Construction & Industrial |
|---|---|
| Thickness: | 0.11-0.8mm |
| Width: | 20-1250mm |

