All Products
Keywords [ ba stainless steel coil ] match 168 Products.
1000mm-6000mm Length Stainless Steel Sheet Rolls
| MOQ: | 1 Ton |
|---|---|
| Package: | Standard Export Packing |
| Payment: | T/T, L/C, Etc |
0.6mm 0.7mm Stainless Steel Sheet Coil 316ti Coil For Architecture
| Quality: | 10 X 3/4 12x12 16 Gauge Brushed Stainless Steel Sheet Coil Hot Rolled 4x8 |
|---|---|
| Width: | 100-2000mm |
| Application: | Industry, Architecture, Decorate |
2b 304 321 202 Stainless Steel Sheet Coil Hot Rolled Sheet Coil
| Quality: | 430 304 Stainless Steel Cold Rolled Coils Flat Slit 3mm Astm Aisi |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-15 Days |
| Application: | Industry, Architecture, Decorate |
SS304l 304 Stainless Steel Sheet Coil JIS Astm Hot Rolled Steel 20mm Coil
| Quality: | 304l 202 Stainless Steel Hot Rolled Coil 201 316l 309s 310s 430 410 420 |
|---|---|
| Standard: | JIS |
| Application: | Industry, Architecture, Decorate |
S20C S35C Carbon Steel Coil S45C 1000mm Hot Rolled Pickled
| Application: | Building Structural Car Parts Etc. |
|---|---|
| Type: | Steel Coil |
| Thickness: | 0.8-1.2mm |
SS304 SS430 Cold Rolled Stainless Steel Sheet In Coil Flat Slit 3mm Stainless Steel 410
| Quality: | 430 304 Stainless Steel Cold Rolled Coils Flat Slit 3mm Astm Aisi |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-15 Days |
| Application: | Industry, Architecture, Decorate |
HRC CRC Hot Rolled Steel Coil G550 S235JR Hr Cr
| Application: | Building Structural Car Parts Etc. |
|---|---|
| Type: | Steel Coil |
| Standard: | AiSi |
3mm 410 303 Stainless Steel Plate BA Finish Cold Rolled 304 Stainless Steel Sheet
| Application: | Decoration And Fabrication |
|---|---|
| Thickness: | 0.1-3mm, 3-100mm |
| Type: | Plate |
100mm S32205 Stainless Steel Sheet JIS 3mm Thick Stainless Steel Sheet
| Standard: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
|---|---|
| Thickness: | 0.1-3mm, 3-100mm |
| Width: | 1000/1219/1250/1500 Mm |
321 Stainless Steel Sheet Coil 24 X 48 24 X 36 Black Anodized 0.1mm 316 316l
| Quality: | 24 X 48 24 X 36 24 X 24 Black Anodized Stainless Steel Sheet Coil 304 304l 310 316 316l |
|---|---|
| Steel Grade: | 301L, S30815, 301, 304N, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, 420J1, L4, 321, 410S, 436L, 410L, 443, LH, L1, S32304, 314, 347, 430, 309S, 304, 439, 425M, 409L, 420J2, 204C2, 436, 445, 304L, 405, 370, S32101, 904L, 444, 301LN, 305, 429, 304J1, 3 |
| Application: | Industry, Architecture, Decorate |

