All Products
Keywords [ ba stainless steel coil ] match 168 Products.
0.3mm - 6.0mm Stainless Steel Coiled Sheet 8K With BA Surface
| Surface: | 2B, BA, No.1, No.4, HL, 8K, Etc |
|---|---|
| MOQ: | 1 Ton |
| Payment: | T/T, L/C, Etc |
BA 201 Astm 304 Stainless Steel Sheet Coil 0.3mm-3mm Plate Coil
| Quality: | 304l 202 Stainless Steel Hot Rolled Coil 201 316l 309s 310s 430 410 420 |
|---|---|
| Standard: | JIS |
| Application: | Industry, Architecture, Decorate |
304 0.3mm Stainless Steel Sheet Coil With No 1 Surface
| Package: | Standard Export Packing |
|---|---|
| Width: | 1000mm-2000mm |
| Price Term: | FOB, CFR, CIF, Etc |
DIN Standard Stainless Steel Coil Sheet 0.3mm-6.0mm 1000mm-2000mm
| Price Term: | FOB, CFR, CIF, Etc |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, Etc |
| Length: | 1000mm-6000mm |
4x8 201 Stainless Steel Sheet 304 316 2B Polished Surface SS Sheet
| Product Name: | Stainless Steel Sheet |
|---|---|
| Surface: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Payment Term: | L/C T/T (30% Deposit) |
0.1MM SUS316 Stainless Steel Coil 304 Mirror 2B No.4 Finished Tile Strip
| Quality: | 410 316 304 Stainless Steel Slit Coil Hot Rolled Prime 2B No.4 Finished Tile Strip |
|---|---|
| Application: | Industry, Architecture, Decorate |
| Surface Finish: | 2B |
4x8 12x12 Stainless Steel Sheet Coil 10X3/4 16 Gauge Hot Rolled Steel Coil
| Application: | Industry, Architecture, Decorate |
|---|---|
| Surface Finish: | 2B/BA/HL/NO.4/8K/Embossed/Gold/Rose Gold/Black Gold |
| Standard: | ASTM |
Polished Cold Rolled Steel Coil 8K 300 Series Stainless ASTM
| Grade: | 304 304L 321 310S 409 430 904L Coil |
|---|---|
| MOQ: | 1 TON |
| DELIVERY: | 7~15 DAYS AFTER PAYMENT |
HL Material Stainless Steel Sheet Coil 1000mm-6000mm 0.3mm-6.0mm
| Package: | Standard Export Packing |
|---|---|
| Thickness: | 0.3mm-6.0mm |
| MOQ: | 1 Ton |
BA Slit Edge Stainless Steel Metal Strips , Precision Steel Strip
| Edge: | Slit Edge, Mill Edge |
|---|---|
| Origin: | China |
| Minimum Order: | 1 Ton |

