Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ ba stainless steel coil ] eşleşme 168 Ürünler.
2205 316l Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo 201 Dilme Ss 304 Şeritler
| Ürün Adı: | Paslanmaz Çelik Rulolar/Şeritler |
|---|---|
| Tip: | Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş |
| Yüzey: | No.1,2D,2B,BA,No.4,8k,Temperli |
8K BA paslanmaz çelik levha bant bobini 1000mm-6000mm Ödeme ile vb.
| Yüzey: | 2B, BA, Hayır.1Hayır, hayır.4, HL, 8K, vb. |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.3MM-6.0MM |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
AISI HL Paslanmaz Çelik Bobinler 2B 8K 1000mm-2000mm 1 Ton MOQ ile
| Standart: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, vb. |
|---|---|
| Liman: | Şanghay, Ningbo, vb. |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
Yüzeyi pürüzsüz 409 paslanmaz çelik sarmal 8K yüzey
| Standart: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, vb. |
|---|---|
| Fiyat Terimi: | FOB, CFR, CIF vb. |
| Kalınlığı: | 0.3MM-6.0MM |
8K yüzey paslanmaz çelik bobin stok 6mm kalınlığı
| Uzunluk: | 1000 mm-6000 mm |
|---|---|
| Ödeme: | T/T, L/C, vb. |
| Genişliği: | 1000mm-2000mm |
Uzunluğu 1000mm-6000mm ve genişliği 1000mm-2000mm olan paslanmaz çelik sarmalları
| Ödeme: | T/T, L/C, vb. |
|---|---|
| Standart: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, vb. |
| MOQ: | 1 ton |
0.3mm-6.0mm paslanmaz çelik bobin levhası 6000mm T/T ödeme yöntemini kabul ediyor
| Ödeme: | T/T, L/C, vb. |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| Kalınlığı: | 0.3MM-6.0MM |
ASTM BA Paslanmaz Çelik Yaprak Bobin Genişliği 1000mm-2000mm 0.3mm-6.0mm
| Uzunluk: | 1000 mm-6000 mm |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| Genişliği: | 1000mm-2000mm |
0.25mm Paslanmaz Çelik Rulo 0.2mm 0.1mm Yassı Haddelenmiş Rulo Tavlanmış 201 BA 2B
| Kalite: | 0,25 Mm 0,2 Mm 0,1 Mm Tavlı Paslanmaz Sac Rulo 201 316 410 430 1mm BA 2B |
|---|---|
| Yüzey: | 2B |
| Uygulama: | Sanayi, Mimarlık, Dekorasyon |
Endüstriyel kullanım için ASTM Paslanmaz Çelik Yaprak Bobini 1000mm-2000mm
| Paket: | STANDART İHRACAT AMBALAJI |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Uzunluk: | 1000mm-6000mm |

