همه محصولات
کلید واژه ها [ ba stainless steel coil ] همخوانی داشتن 168 محصولات.
0.3mm - 6.0mm فولاد ضد زنگ ورق 8K با سطح BA
| سطح: | 2B، BA، نه.1نه4، HL، 8K، و غیره |
|---|---|
| مقدار تولیدی: | 1 تن |
| پرداخت: | T/T، L/C و غیره |
سیم پیچ ورق فولادی ضد زنگ BA 201 Astm 304 کویل صفحه 0.3mm-3mm
| کیفیت: | کویل نورد گرم فولاد ضد زنگ 304l 202 201 316l 309s 310s 430 410 420 |
|---|---|
| استاندارد: | JIS |
| درخواست: | صنعت، معماری، دکوراسیون |
304 0.3mm فولاد ضد زنگ ورق کویل با سطح 1
| بسته بندی: | بسته بندی استاندارد صادراتی |
|---|---|
| عرض: | 1000mm-2000mm |
| شرایط قیمت: | FOB، CFR، CIF، و غیره |
ورق کویل فولاد ضد زنگ استاندارد DIN 0.3mm-6.0mm 1000mm-2000mm
| شرایط قیمت: | FOB، CFR، CIF، و غیره |
|---|---|
| استاندارد: | ASTM، AISI، EN، DIN، JIS، و غیره |
| طول: | 1000mm-6000mm |
4x8 201 ورق فولادی ضد زنگ 304 316 2B سطح صیقلی ورق SS
| نام محصول: | ورق استیل ضد زنگ |
|---|---|
| سطح: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| شرایط پرداخت: | L/CT/T (30% سپرده) |
نوار کاشی تمام شده آینه 0.1 میلی متری SUS316 فولاد ضد زنگ 304 Mirror 2B No.4
| کیفیت: | 410 316 304 سیم پیچ فولادی ضد زنگ نورد گرم پرایم 2B شماره 4 نوار کاشی تمام شده |
|---|---|
| درخواست: | صنعت، معماری، دکوراسیون |
| پایان سطح: | 2B |
4x8 12x12 کویل ورق فولادی ضد زنگ 10X3/4 کویل فولادی نورد گرم گیج 16
| درخواست: | صنعت، معماری، دکوراسیون |
|---|---|
| پایان سطح: | 2B/BA/HL/NO.4/8K/نقش برجسته/طلا/رزگلد/طلای سیاه |
| استاندارد: | ASTM |
سیم پیچ فولادی 8K 300 سری استنلیس ASTM
| مقطع تحصیلی: | کویل 304 304L 321 310S 409 430 904L |
|---|---|
| مقدار تولیدی: | 1 تن |
| تحویل: | 7 تا 15 روز پس از پرداخت |
HL مواد فولاد ضد زنگ ورق کویل 1000mm-6000mm 0.3mm-6.0mm
| بسته بندی: | بسته بندی استاندارد صادراتی |
|---|---|
| ضخامت: | 0.3MM-6.0MM |
| مقدار تولیدی: | 1 تن |

