Alle producten
zoekwoorden [ ba stainless steel coil ] bij elkaar passen 168 producten.
0.3mm - 6.0mm roestvrij staal gecould plaat 8K met BA oppervlak
| Oppervlakte: | 2B, BA, Nee.1Nee, dat is niet waar.4, HL, 8K, Etc. |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Betaling: | T/T, L/C, enz. |
BA 201 Astm 304 roestvrijstalen plaatrol 0,3 mm-3 mm plaatrol
| Kwaliteit: | 304l 202 Roestvrij staal Warmgewalste Rol 201 316l 309s 310s 430 410 420 |
|---|---|
| Norm: | JIS |
| Toepassing: | De industrie, Architectuur, verfraait |
304 0,3 mm roestvrij staalplaat spoel met oppervlak nr. 1
| Pakket: | standaardverpakking voor uitvoer |
|---|---|
| Breedte: | 1000 mm tot 2000 mm |
| Prijsduur: | FOB, CFR, CIF, enz. |
DIN-standaard van roestvrij staal spoelplaat 0,3 mm-6,0 mm 1000 mm-2000 mm
| Prijsduur: | FOB, CFR, CIF, enz. |
|---|---|
| Standaard: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, Enz. |
| Lange: | 1000 mm-6000 mm |
4x8 201 roestvrijstalen plaat 304 316 2B gepolijst oppervlak SS-plaat
| Naam van het product: | Platen van roestvrij staal |
|---|---|
| Oppervlakte: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Betalingsduur: | L/C T/T (30% aanbetaling) |
0.1MM SUS316 Roestvrij staalrol 304 Spiegel 2B No.4 Gebeëindigde Tegelstrook
| Kwaliteit: | scheurde Roestvrij staal 410 316 304 Strook van de Rol de Warmgewalste Eerste 2B No.4 Gebeëindigde T |
|---|---|
| Toepassing: | De industrie, Architectuur, verfraait |
| De oppervlakte eindigt: | 2B |
4x8 12x12 roestvrijstalen plaatrol 10X3 / 4 16 gauge warmgewalste stalen spoel
| Toepassing: | De industrie, Architectuur, verfraait |
|---|---|
| De oppervlakte eindigt: | 2B/BA/HL/NO.4/8K/Embossed/Gold/het Goud van Rose Gold /Black |
| Norm: | ASTM |
Gepolijste koudgewalste stalen spoel 8K 300 serie roestvrij ASTM
| Graad: | 304 de Rol van 304L 321 310S 409 430 904L |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Aflevering: | 7~15 DAGEN NA BETALING |
HL materiaal roestvrij staal plaat spoel 1000mm-6000mm 0.3mm-6.0mm
| Pakket: | STANDAARD DE UITVOERverpakking |
|---|---|
| Dikte: | 0.3MM6.0MM |
| MOQ: | 1 ton |
BA Slit Edge roestvrij staal metalen banden, Precision Steel Strip
| De rand: | Spleetrand, Molenrand |
|---|---|
| Oorsprong: | China |
| Minimumorde: | 1 ton |

