Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ ba stainless steel coil ] mecz 168 produkty.
2205 316l Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 201 Cięcie wzdłużne Ss 304 Paski
| Nazwa produktu: | Cewki/paski ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Typ: | Walcowane na zimno, walcowane na gorąco |
| Powierzchnia: | No.1,2D,2B,BA,No.4,8k,hartowane |
8K BA blacha ze stali nierdzewnej, cewka 1000mm-6000mm z płatnością itd.
| Powierzchnia: | 2B, BA, nie.1- Nie, nie.4, HL, 8K, itd. |
|---|---|
| Grubość: | 0,3 MM-6,0 MM |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
AISI HL koła ze stali nierdzewnej 2B 8K 1000mm-2000mm z 1 toną MOQ
| Standardowy: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS itp |
|---|---|
| Port: | Szanghaj, Ningbo itp |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
Gładka powierzchnia wykończenie 409 walka ze stali nierdzewnej 8K powierzchnia
| Standardowy: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS itp |
|---|---|
| Okres cenowy: | FOB, CFR, CIF itp |
| Gęstość: | 0,3 MM-6,0 MM |
8K powierzchnia koła ze stali nierdzewnej
| Długość: | 1000 mm-6000 mm |
|---|---|
| Zapłata: | T/T, L/C itp |
| Szerokość: | 1000mm-2000mm |
Węzły ze stali nierdzewnej o długości 1000-6000 mm i szerokości 1000-2000 mm
| Zapłata: | T/T, L/C itp |
|---|---|
| Standardowy: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS itp |
| MOQ: | 1 tona |
0.3mm-6.0mm Szpilka ze stali nierdzewnej 6000mm Akceptuję T/T Metody płatności
| Zapłata: | T/T, L/C itp |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Gęstość: | 0,3 MM-6,0 MM |
ASTM BA Strzały ze stali nierdzewnej szerokość cewki 1000mm-2000mm 0,3mm-6,0mm
| Długość: | 1000 mm-6000 mm |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Szerokość: | 1000mm-2000mm |
Cewka ze stali nierdzewnej 0,25 mm 0,2 mm 0,1 mm Płaska walcowana cewka wyżarzona 201 BA 2B
| Jakość: | 0,25 mm 0,2 mm 0,1 mm cewka z wyżarzonej blachy ze stali nierdzewnej 201 316 410 430 1 mm BA 2B |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni: | 2B |
| Zastosowanie: | Przemysł, architektura, dekorowanie |
Węzeł z blachy ze stali nierdzewnej ASTM 1000 mm-2000 mm do użytku przemysłowego
| pakiet: | STANDARDOWE OPAKOWANIE EKSPORTOWE |
|---|---|
| MOQ: | 1 tona |
| Długość: | 1000mm-6000mm |

