Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ ba stainless steel coil ] αγώνας 168 προϊόντα.
2205 316l Πηνίο ψυχρής έλασης από ανοξείδωτο χάλυβα 201 Slitting Ss 304 Strips
| Ονομασία προϊόντος: | Σπείρες/λουρίδες ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τύπος: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ, καυτός - κυλημένος |
| Επιφάνεια: | No.1, 2$ος, 2B, BA, No.4, 8k, που μετριάζεται |
8K BA Ατσάλινη φύλλα Strip Coil 1000mm-6000mm Με την πληρωμή κλπ.
| Επιφάνεια: | 2Β, ΒΑ, Όχι.1- Όχι, όχι, όχι.4, HL, 8K, κλπ. |
|---|---|
| Δάχος: | 0.3MM6.0MM |
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
AISI HL περιστροφές από ανοξείδωτο χάλυβα 2B 8K 1000mm-2000mm με 1 τόνο MOQ
| Τύπος: | ASTM, AISI, το EN, DIN, JIS, κ.λπ. |
|---|---|
| Λιμάνι: | Σαγκάη, Ningbo, κ.λπ. |
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
Γεμάτη επιφάνεια Τελεία 409 Ατσάλι 8K επιφάνεια
| Τύπος: | ASTM, AISI, το EN, DIN, JIS, κ.λπ. |
|---|---|
| Χρονοδιάγραμμα τιμής: | FOB, CFR, CIF, κλπ. |
| Δάχος: | 0.3-6mm |
8K επιφάνεια από ανοξείδωτο χάλυβα 6mm πάχος
| Διάρκεια: | 1000 mm-6000 mm |
|---|---|
| Πληρωμή: | T/T, L/C, κ.λπ. |
| Διάμετρο: | 1000 mm-2000 mm |
Στρογγυλοί από ανοξείδωτο χάλυβα με μήκος 1000 mm-6000 mm και πλάτος 1000 mm-2000 mm
| Πληρωμή: | T/T, L/C, κ.λπ. |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM, AISI, το EN, DIN, JIS, κ.λπ. |
| Επικαιροποίηση: | 1 τόνος |
0.3mm-6.0mm Ατσάλι ατσάλινο φύλλο 6000mm Δέχεται Τ/Τ μέθοδος πληρωμής
| Πληρωμή: | T/T, L/C, κ.λπ. |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
| Δάχος: | 0.3MM6.0MM |
ASTM BA Σίδηρο φύλλου από ανοξείδωτο χάλυβα πλάτος κυλίνδρου 1000mm-2000mm 0,3mm-6,0mm
| Διάρκεια: | 1000 mm-6000 mm |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
| Διάμετρο: | 1000mm2000mm |
Πηνίο 0,25 mm από ανοξείδωτο χάλυβα 0,2 mm 0,1 mm Επίπεδο ρολό Ανοπτημένο 201 BA 2B
| Ποιότητα: | 0,25 χιλ. 0,2 χιλ. 0,1 ανοπτημένη χιλ. σπείρα 201 BA 2B φύλλων ανοξείδωτου 316 410 430 1mm |
|---|---|
| Η επιφάνεια τελειώνει: | 2B |
| Εφαρμογή: | Η βιομηχανία, αρχιτεκτονική, διακοσμεί |
Επίδειξη ατσάλινου χάλυβα 1000 mm-2000 mm για βιομηχανική χρήση
| πακέτο: | ΤΥΠΟΠΟΙΗΜΕΝΗ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΕΞΑΓΩΓΗΣ |
|---|---|
| Τροποποιημένο: | 1 τόνος |
| Διάρκεια: | 1000 mm-6000 mm |

