همه محصولات
کلید واژه ها [ ba stainless steel coil ] همخوانی داشتن 168 محصولات.
2205 316l نورد سرد کویل فولاد ضد زنگ 201 Slitting Ss 304 نوار
| نام محصول: | کویل/نوارهای فولادی ضد زنگ |
|---|---|
| تایپ کنید: | نورد سرد، نورد گرم |
| سطح: | No.1,2D,2B,BA,No.4,8k, Tempered |
8K BA فولاد ضد زنگ صفحه نوار کویل 1000mm-6000mm با پرداخت و غیره
| سطح: | 2B، BA، نه.1نه4، HL، 8K، و غیره |
|---|---|
| ضخامت: | 0.3MM-6.0MM |
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
AISI HL سیم پیچ فولاد ضد زنگ 2B 8K 1000mm-2000mm با 1 تن MOQ
| استاندارد: | ASTM، AISI، EN، DIN، JIS، و غیره |
|---|---|
| بندر: | شانگهای، نینگبو، و غیره |
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
سطح صاف 409 سیم پیچ فولاد ضد زنگ 8K سطح
| استاندارد: | ASTM، AISI، EN، DIN، JIS، و غیره |
|---|---|
| شرایط قیمت: | FOB، CFR، CIF، و غیره |
| ضخامت: | 0.3MM-6.0MM |
طناب های فولاد ضد زنگ با طول 1000mm-6000mm و عرض 1000mm-2000mm
| پرداخت: | T/T، L/C و غیره |
|---|---|
| استاندارد: | ASTM، AISI، EN، DIN، JIS، و غیره |
| مقدار تولیدی: | 1 تن |
0.3mm-6.0mm فولاد ضد زنگ 6000mm روش پرداخت T/T را قبول می کند
| پرداخت: | T/T، L/C و غیره |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
| ضخامت: | 0.3MM-6.0MM |
ASTM BA ورق فولاد ضد زنگ پهنای کویل 1000mm-2000mm 0.3mm-6.0mm
| طول: | 1000mm-6000mm |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
| عرض: | 1000mm-2000mm |
سیم پیچ فولادی 0.25 میلی متری 0.2 میلی متری 0.1 میلی متری رول تخت فولادی آنیل شده 201 BA 2B
| کیفیت: | 0.25 میلیمتر 0.2 میلیمتر 0.1 میلیمتر کویل ورق فولادی ضد زنگ 201 316 410 430 1 میلیمتر BA 2B |
|---|---|
| پایان سطح: | 2B |
| درخواست: | صنعت، معماری، دکوراسیون |
ASTM طومار ورق فولاد ضد زنگ 1000mm-2000mm برای استفاده صنعتی
| بسته بندی: | بسته بندی استاندارد صادراتی |
|---|---|
| مقدار تولیدی: | 1 تن |
| طول: | 1000mm-6000mm |

