All Products
Keywords [ ba stainless steel coil ] match 168 Products.
2205 316l Cold Rolled Stainless Steel Coil 201 Slitting Ss 304 Strips
| Product Name: | Stainless Steel Coils/Strips |
|---|---|
| Type: | Cold Rolled,Hot Rolled |
| Surface: | No.1,2D,2B,BA,No.4,8k,Tempered |
8K BA Stainless Steel Sheet Strip Coil 1000mm-6000mm With Etc Payment
| Surface: | 2B, BA, No.1, No.4, HL, 8K, Etc |
|---|---|
| Thickness: | 0.3mm-6.0mm |
| Material: | Stainless Steel |
AISI HL Stainless Steel Coils 2B 8K 1000mm-2000mm With 1 Ton MOQ
| Standard: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, Etc |
|---|---|
| Port: | Shanghai, Ningbo, Etc |
| Material: | Stainless Steel |
Smooth Surface Finish 409 Stainless Steel Coil 8K Surface
| Standard: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, Etc |
|---|---|
| Price Term: | FOB, CFR, CIF, Etc |
| Thickness: | 0.3mm-6.0mm |
8K Surface Stainless Steel Coil Stock 6mm Thickness
| Length: | 1000mm-6000mm |
|---|---|
| Payment: | T/T, L/C, Etc |
| Width: | 1000mm-2000mm |
Stainless Steel Coils with Length 1000mm-6000mm and Width 1000mm-2000mm
| Payment: | T/T, L/C, Etc |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, Etc |
| MOQ: | 1 Ton |
0.3mm-6.0mm Stainless Steel Coil Sheet 6000mm Accepts T/T Payment Method
| Payment: | T/T, L/C, Etc |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Thickness: | 0.3mm-6.0mm |
ASTM BA Stainless Steel Sheet Coil Width 1000mm-2000mm 0.3mm-6.0mm
| Length: | 1000mm-6000mm |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Width: | 1000mm-2000mm |
0.25mm Stainless Steel Coil 0.2mm 0.1mm Flat Rolled Coil Annealed 201 BA 2B
| Quality: | 0.25 Mm 0.2 Mm 0.1 Mm Annealed Stainless Steel Sheet Coil 201 316 410 430 1mm BA 2B |
|---|---|
| Surface Finish: | 2B |
| Application: | Industry, Architecture, Decorate |
ASTM Stainless Steel Sheet Coil 1000mm-2000mm For Industrial Use
| Package: | Standard Export Packing |
|---|---|
| MOQ: | 1 Ton |
| Length: | 1000mm-6000mm |

