Alle producten
zoekwoorden [ ba stainless steel coil ] bij elkaar passen 168 producten.
2205 316l koudgewalste roestvrijstalen spoel 201 Slitting Ss 304 Strips
| Naam van het product: | Roestvrij staalrollen/Stroken |
|---|---|
| Type: | Koudgewalst, Warmgewalst |
| Oppervlakte: | No.1, tweede, 2B, BEDELAARS, No.4, Aangemaakte 8k, |
8K BA roestvrijstalen plaat strip spoel 1000mm-6000mm met betaling Etc
| Oppervlakte: | 2B, BA, Nee.1Nee, dat is niet waar.4, HL, 8K, Etc. |
|---|---|
| Dikte: | 0.3MM6.0MM |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
AISI HL roestvrijstalen spoelen 2B 8K 1000mm-2000mm met 1 ton MOQ
| Standaard: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, Enz. |
|---|---|
| Haven: | Shanghai, Ningbo, Enz. |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
Glanz oppervlak Afwerking 409 roestvrij staal spoel 8K oppervlak
| Standaard: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, Enz. |
|---|---|
| Prijsduur: | FOB, CFR, CIF, enz. |
| Dikte: | 0.3mm-6.0mm |
8K oppervlak roestvrij staal spoel voorraad 6 mm dikte
| Lange: | 1000 mm-6000 mm |
|---|---|
| Betaling: | T/T, L/C, enz. |
| Breedte: | 1000 mm tot 2000 mm |
Roestvrijstalen spoelen met een lengte van 1000 mm tot 6000 mm en een breedte van 1000 mm tot 2000 mm
| Betaling: | T/T, L/C, enz. |
|---|---|
| Standaard: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, Enz. |
| moq: | 1 ton |
0.3mm-6.0mm roestvrij staal spoelplaat 6000mm Aanvaard T/T Betaalmethode
| Betaling: | T/T, L/C, enz. |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Dikte: | 0.3MM6.0MM |
ASTM BA roestvrij staal plaat spoelbreedte 1000 mm-2000 mm 0,3 mm-6,0 mm
| Lange: | 1000 mm-6000 mm |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Breedte: | 1000mm2000mm |
0,25 mm roestvrijstalen spoel 0,2 mm 0,1 mm platte gerolde spoel gegloeid 201 BA 2B
| Kwaliteit: | 0,25 Mm 0,2 Mm 0,1 Mm Ontharde Rol 201 316 410 430 1mm BEDELAARS 2B van het Roestvrij staalblad |
|---|---|
| De oppervlakte eindigt: | 2B |
| Toepassing: | De industrie, Architectuur, verfraait |
ASTM roestvrijstalen plaat spoel 1000 mm-2000 mm voor industrieel gebruik
| Pakket: | STANDAARD DE UITVOERverpakking |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Lange: | 1000 mm-6000 mm |

