Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel coil ] αγώνας 213 προϊόντα.
Πηνίο 26 Gauge από ανοξείδωτο ατσάλι 2507 28 Gauge Μαύρο βουρτσισμένο πηνίο κοπής
| Ποιότητα: | 26 μετρητής 28 μετρητής 2507 μαύρη βουρτσισμένη σχισμή σπειρών φύλλων ανοξείδωτου |
|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας: | Κάμψη, ένωση, Decoiling, Punching, κοπή |
| Εφαρμογή: | Η βιομηχανία, αρχιτεκτονική, διακοσμεί, βιομηχανία, κατασκευή, κ.λπ. |
Πηνίο ψυχρής έλασης 304 Ανοξείδωτη ταινία από ανοξείδωτο χάλυβα 3mm 4mm
| Ποιότητα: | Ss Sheet Coil 304 430 410 409 Λωρίδες ψυχρής έλασης στιλβωμένες από ανοξείδωτο χάλυβα 1mm 3mm |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 7-20 εργάσιμες ημέρες |
| Εφαρμογή: | Η βιομηχανία, αρχιτεκτονική, διακοσμεί, βιομηχανία, κατασκευή, κ.λπ. |
321 409 410 Προσαρμοσμένη λωρίδα πηνίου από ανοξείδωτο χάλυβα κομμένη σε μέγεθος για πόρτες
| Ονομασία προϊόντος: | Σπείρες/λουρίδες ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τύπος: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ, καυτός - κυλημένος |
| Επιφάνεια: | No.1, 2$ος, 2B, BA, No.4, 8k, που μετριάζεται |
Πηνίο από ανοξείδωτο χάλυβα 15mm 20mm 12mm 10mm Astm 304 430 410 316
| Ονομασία προϊόντος: | Σπείρες/λουρίδες ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τύπος: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ, καυτός - κυλημένος |
| Επιφάνεια: | No.1, 2$ος, 2B, BA, No.4, 8k, που μετριάζεται |
202 201 301 420 430 2b Ρολό πηνίου από ανοξείδωτο χάλυβα ψυχρής έλασης
| Ονομασία προϊόντος: | Σπείρες/λουρίδες ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τύπος: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ, καυτός - κυλημένος |
| Επιφάνεια: | No.1, 2$ος, 2B, BA, No.4, 8k, που μετριάζεται |
2205 316l Πηνίο ψυχρής έλασης από ανοξείδωτο χάλυβα 201 Slitting Ss 304 Strips
| Ονομασία προϊόντος: | Σπείρες/λουρίδες ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τύπος: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ, καυτός - κυλημένος |
| Επιφάνεια: | No.1, 2$ος, 2B, BA, No.4, 8k, που μετριάζεται |
Γεμάτη επιφάνεια Τελεία 409 Ατσάλι 8K επιφάνεια
| Τύπος: | ASTM, AISI, το EN, DIN, JIS, κ.λπ. |
|---|---|
| Χρονοδιάγραμμα τιμής: | FOB, CFR, CIF, κλπ. |
| Δάχος: | 0.3-6mm |
0.3mm-6.0mm πάχος 50 ft ατσάλινη τροχιά υλικά υψηλής αντοχής
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM, AISI, το EN, DIN, JIS, κ.λπ. |
| Χρονοδιάγραμμα τιμής: | FOB, CFR, CIF, κλπ. |
1000-2000 mm πλάτος τυλιγμένο φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα για ανθεκτικό υλικό
| Πληρωμή: | T/T, L/C, κ.λπ. |
|---|---|
| Δάχος: | 0.3-6mm |
| Επικαιροποίηση: | 1 τόνος |
AISI HL BA Ατσάλινες περιστροφές 8K 0,3 mm-6,0 mm Για βιομηχανική χρήση
| Επιφάνεια: | 2Β, ΒΑ, Όχι.1- Όχι, όχι, όχι.4, HL, 8K, κλπ. |
|---|---|
| Όρος τιμών: | FOB, CFR, CIF, κλπ. |
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |

