Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel coil ] αγώνας 213 προϊόντα.
FOB Τροποποιημένη τροχιά φύλλου από ανοξείδωτο χάλυβα με πάχος 0,3 mm-6,0 mm
| Όρος τιμής: | FOB, CFR, CIF, κλπ. |
|---|---|
| Επικαιροποίηση: | 1 τόνος |
| Διάμετρο: | 1000 mm-2000 mm |
ASTM BA Σίδηρο φύλλου από ανοξείδωτο χάλυβα πλάτος κυλίνδρου 1000mm-2000mm 0,3mm-6,0mm
| Διάρκεια: | 1000 mm-6000 mm |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
| Διάμετρο: | 1000mm2000mm |
Πηνίο φύλλου από ανοξείδωτο χάλυβα 0,6mm 0,7mm 316l ψυχρής έλασης 430 316ti
| Ποιότητα: | 10 X 3/4 βουρτσισμένη σπείρα φύλλων ανοξείδωτου 12x12 16 μετρητής καυτή - κυλημένο 4x8 |
|---|---|
| Πλάτος: | 1002000mm |
| Εφαρμογή: | Η βιομηχανία, αρχιτεκτονική, διακοσμεί |
321 Πηνίο φύλλου από ανοξείδωτο χάλυβα 24 X 48 24 X 36 Μαύρο Ανοδιωμένο 0,1mm 316 316l
| Ποιότητα: | 24 X μαύρη σπείρα 304 304l 310 316 316l φύλλων ανοξείδωτου 48 24 X 36 24 X 24 |
|---|---|
| Κατηγορία χάλυβα: | 301L, S30815, 301, 304N, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, 420J1, L4, 321, 410S, 436L |
| Εφαρμογή: | Η βιομηχανία, αρχιτεκτονική, διακοσμεί |
Πηνίο φύλλου 0,6 mm 0,7 mm από ανοξείδωτο χάλυβα 316ti Coil For Architecture
| Ποιότητα: | 10 X 3/4 βουρτσισμένη σπείρα φύλλων ανοξείδωτου 12x12 16 μετρητής καυτή - κυλημένο 4x8 |
|---|---|
| Πλάτος: | 1002000mm |
| Εφαρμογή: | Η βιομηχανία, αρχιτεκτονική, διακοσμεί |
ανοξείδωτη σπείρα Aisi 310s 316l 430 2205 904l πάχους 0.1mm
| Ποιότητα: | 24 X μαύρη σπείρα 304 304l 310 316 316l φύλλων ανοξείδωτου 48 24 X 36 24 X 24 |
|---|---|
| Βαθμός χάλυβα: | 301L, S30815, 301, 304N, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, 420J1, L4, 321, 410S, 436L |
| Εφαρμογή: | Η βιομηχανία, αρχιτεκτονική, διακοσμεί |
2b 304 321 202 Πηνίο φύλλου από ανοξείδωτο χάλυβα Πηνίο φύλλου θερμής έλασης
| Ποιότητα: | επίπεδο 430 304 cold-rolled το ανοξείδωτο σπειρών έσκισε 3mm Astm Aisi |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |
| Εφαρμογή: | Η βιομηχανία, αρχιτεκτονική, διακοσμεί |
Μαύρο St37 St50 Πηνίο χάλυβα χαμηλού άνθρακα θερμής έλασης Ss400 SS300
| Εφαρμογή: | οικοδόμηση των δομικών μερών κ.λπ. αυτοκινήτων. |
|---|---|
| Τύπος: | Σπείρα χάλυβα |
| Πάχος: | 0.81.2mm |
Q195 1045 Πηνίο ανθρακούχου χάλυβα 1,2 mm Ανοπτημένος σπειροειδής χάλυβας θερμής έλασης
| Εφαρμογή: | οικοδόμηση των δομικών μερών κ.λπ. αυτοκινήτων. |
|---|---|
| Τύπος: | Σπείρα χάλυβα |
| Πάχος: | 0.81.2mm |
Αργυρόχρωμο χάλυβα σε φύλλα με πάχος 0,3-6 mm
| Τύπος: | ASTM, AISI, το EN, DIN, JIS, κ.λπ. |
|---|---|
| Πληρωμή: | T/T, L/C, κ.λπ. |
| Διάρκεια: | 1000 mm-6000 mm |

