Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel coil ] αγώνας 213 προϊόντα.
Z180 GI Steel Coil 0,2 έως 4mm γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα σε πηνίο ψυχρής έλασης Z275
| Πρότυπα: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Τύπος: | Σπείρα χάλυβα, επιψευδαργυρωμένη σπείρα χάλυβα |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης, ψυχρής έλασης Θερμής έλασης |
Πηνίο φύλλου από ανοξείδωτο χάλυβα SS304l 304 JIS Astm 20mm θερμής έλασης
| Ποιότητα: | ανοξείδωτο 304l 202 καυτό - κυλημένη σπείρα 201 316l 309s 310s 430 410 420 |
|---|---|
| Πρότυπα: | JIS |
| Εφαρμογή: | Η βιομηχανία, αρχιτεκτονική, διακοσμεί |
S20C S35C Πηνίο ανθρακούχου χάλυβα S45C 1000mm τουρσί θερμής έλασης
| Εφαρμογή: | οικοδόμηση των δομικών μερών κ.λπ. αυτοκινήτων. |
|---|---|
| Τύπος: | Σπείρα χάλυβα |
| Πάχος: | 0.81.2mm |
Πηνίο ανθρακούχου χάλυβα 1,2 mm 4000 mm Μαύρη ανόπτηση Χάλυβας πηνίου ψυχρής έλασης
| Εφαρμογή: | οικοδόμηση των δομικών μερών κ.λπ. αυτοκινήτων. |
|---|---|
| Τύπος: | Σπείρα χάλυβα |
| Πάχος: | 0.81.2mm |
SPCC SPCD GI Steel Coil Galvanized Steel Coil Ppgi Προβαμμένο φύλλο και πηνία από γαλβανισμένο χάλυβα
| Πρότυπα: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Βαθμός: | Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα |
| Τύπος: | Σπείρα χάλυβα, επιψευδαργυρωμένη σπείρα χάλυβα |
Z120 GI Πηνίο χάλυβα Γαλβανισμένο Πηνίο φύλλου σιδήρου G30 G60 Dx51d Γαλβανισμένο ατσάλι εν θερμώ
| Πρότυπα: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Βαθμός: | Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα |
| Τύπος: | Σπείρα χάλυβα, επιψευδαργυρωμένη σπείρα χάλυβα |
Πηνίο χάλυβα ASTM GI SGCC Πηνίο γαλβανισμένου χάλυβα SS400 DC01 Χάλυβας με επίστρωση ψευδαργύρου
| Πρότυπα: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Βαθμός: | Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα |
| Τύπος: | Σπείρα χάλυβα, επιψευδαργυρωμένη σπείρα χάλυβα |
ASTM A53 A192 Πηνίο γαλβανισμένου χάλυβα 2 mm 4 mm Προβαμμένο Πηνίο ψυχρής έλασης
| Πρότυπα: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Βαθμός: | Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα |
| Τύπος: | Σπείρα χάλυβα, επιψευδαργυρωμένη σπείρα χάλυβα |
SS304 SS430 Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα ψυχρής έλασης σε επίπεδη σχισμή πηνίου 3 mm από ανοξείδωτο χάλυβα 410
| Ποιότητα: | επίπεδο 430 304 cold-rolled το ανοξείδωτο σπειρών έσκισε 3mm Astm Aisi |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |
| Εφαρμογή: | Η βιομηχανία, αρχιτεκτονική, διακοσμεί |
Πηνίο χάλυβα θερμής έλασης HRC CRC G550 S235JR Hr Cr
| Εφαρμογή: | οικοδόμηση των δομικών μερών κ.λπ. αυτοκινήτων. |
|---|---|
| Τύπος: | Σπείρα χάλυβα |
| Πρότυπα: | AiSi |

