Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel coil ] αγώνας 213 προϊόντα.
2B καθρέφτης λαμαρίνα από ανοξείδωτο χάλυβα 0,1 έως 3 mm 316ti Πλάκα JIS από ανοξείδωτο χάλυβα
| Συσκευή: | PVC+υδατοασθενές χαρτί+ξυδένιο περιτύλιγμα |
|---|---|
| Διάρκεια: | 2000/2438/2500/3000/3048 χιλ. |
| Διάμετρο: | 1000/1219/1250/1500 χιλ. |
Φινίρισμα καθρέφτη από ανοξείδωτο χάλυβα SS316L Inox Φινίρισμα JIS ASTM 304
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |
|---|---|
| Κατηγορία χάλυβα: | 316L, 304 |
| Τύπος: | Πλάκα |
Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα πάχους 3mm έως 100mm AISI 201 SUS304 10mm από ανοξείδωτο χάλυβα
| Συσκευή: | PVC+υδατοασθενές χαρτί+ξυδένιο περιτύλιγμα |
|---|---|
| Διάρκεια: | 2000/2438/2500/3000/3048 χιλ. |
| Εφαρμογή: | διακόσμηση και επεξεργασία |
SUS304 Ανοξείδωτο Φύλλο 1000mm Aisi 304 Πλάκα από ανοξείδωτο ατσάλι 20mm
| Υπηρεσία επεξεργασίας: | Τυλιγμός, συγκόλληση, αποσύνδεση, τρύπηση, κοπή |
|---|---|
| Διάμετρο: | 1000/1219/1250/1500 mm |
| Αξία: | Σειρά 300 |
Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα χωρίς ραφή 304L 316 304 Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα χωρίς ραφή
| Ποιότητα: | Τραβηγμένος στο κρύο άνευ ραφής σωλήνας 3/4 ίντσα 3/8» 5/16» 5/8» 304 304L 316 316L 310S 321 ανοξείδ |
|---|---|
| Αξία: | Σειρά 300 |
| Τύπος: | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
DIN GB 304 2b Λαμαρίνα από ανοξείδωτο χάλυβα ASTM Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα ψυχρής έλασης
| Αξία: | Σειρά 300 |
|---|---|
| Τύπος: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
| Διάρκεια: | 2000/2438/2500/3000/3048 mm |
3mm 410 303 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα Φινίρισμα BA Ψυχρής έλασης 304 Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα
| Εφαρμογή: | διακόσμηση και κατασκευή |
|---|---|
| Δάχος: | 0.1-3mm, 3-100mm |
| Τύπος: | Πλάκα |
Διακοσμητική πλάκα 1mm 304 316L 430 από ανοξείδωτο χάλυβα πάχους 2mm από ανοξείδωτο ατσάλι AISI
| Διάμετρο: | 1000/1219/1250/1500 χιλ. |
|---|---|
| Τύπος: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
| Εφαρμογή: | διακόσμηση και επεξεργασία |
ASTM 3048mm Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα 2B 4k Επιφάνεια Ανοξείδωτο Πλάκα
| Αξία: | Σειρά 300 |
|---|---|
| Τύπος: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
| Διάρκεια: | 2000/2438/2500/3000/3048 mm |
100mm S32205 Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα JIS 3mm πάχος φύλλου από ανοξείδωτο χάλυβα
| Τύπος: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
|---|---|
| Δάχος: | 0.13mm, 3100mm |
| Διάμετρο: | 1000/1219/1250/1500 χιλ. |

