Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel coil ] αγώνας 213 προϊόντα.
Λωρίδα από ανοξείδωτο χάλυβα υψηλής απόδοσης 904l 309s 304 301 Για ελατήρια 20mm 50mm
| Ονομασία προϊόντος: | Σπείρες/λουρίδες ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τύπος: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ, καυτός - κυλημένος |
| Επιφάνεια: | No.1, 2$ος, 2B, BA, No.4, 8k, που μετριάζεται |
201 202 410 Astm Λωρίδα από ανοξείδωτο χάλυβα στιλβωμένη 1mm 2mm 3mm
| Ονομασία προϊόντος: | Σπείρες/λουρίδες ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τύπος: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ, καυτός - κυλημένος |
| Επιφάνεια: | No.1, 2$ος, 2B, BA, No.4, 8k, που μετριάζεται |
2B SS317L Ss 310 από ανοξείδωτο χάλυβα συμπαγής στρογγυλή ράβδος 200mm θερμής έλασης
| Όνομα: | σπείρα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τεχνική: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ καυτός - κυλημένος |
| Άκρη: | Η άκρη \ μύλων έσκισε την άκρη |
Ειδικότερα, η ατμοσφαιρική ατμοσφαιρική ατμοσφαιρική ατμοσφαιρική ατμοσφαιρική ατμοσφαιρική ατμοσφαιρική ατμοσφαιρική ατμοσφαιρική ατμοσφαιρική ατμοσφαιρική ατμοσφαιρική ατμοσφαιρική ατμοσφαιρική ατμοσφαιρική ατμοσφαιρική ατμοσφαιρική ατμοσφαιρική ατμοσφαιρική ατμοσφαιρική ατμοσφαιρική
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Πακέτο: | τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
| Διάρκεια: | 1000 mm-6000 mm |
Αστμ Πρότυπο χαλύβδινο φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα 6 mm πάχος
| Τροποποιημένο: | 1 τόνος |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
| Χρονοδιάγραμμα τιμής: | FOB, CFR, CIF, κλπ. |
Βαρύ 0.3mm Ατσάλινη Σκουπιδοειδή Σειρά 300
| Λιμάνι: | Σαγκάη, Ningbo, κ.λπ. |
|---|---|
| Τροποποιημένο: | 1 τόνος |
| Χρονοδιάγραμμα τιμής: | FOB, CFR, CIF, κλπ. |
Υλικά ανθεκτικά στη διάβρωση
| Τροποποιημένο: | 1 τόνος |
|---|---|
| Διάμετρο: | 1000 mm-2000 mm |
| Επιφάνεια: | 2Β, ΒΑ, Όχι.1- Όχι, όχι, όχι.4, HL, 8K, κλπ. |
Πρότυπο AISI 410 Επικαιροποιημένη έλικα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Πληρωμή: | T/T, L/C, κ.λπ. |
|---|---|
| Διάμετρο: | 1000 mm-2000 mm |
| Δάχος: | 0.3-6mm |
Οικιακές βιομηχανίες Ατσάλινη ίνα με υψηλή απόδοση
| Τροποποιημένο: | 1 τόνος |
|---|---|
| Λιμάνι: | Σαγκάη, Ningbo, κ.λπ. |
| Δάχος: | 0.3-6mm |
0.3mm-6.0mm Αντίσταση στη διάβρωση της τροχιάς φύλλου ανοξείδωτου χάλυβα
| Χρονοδιάγραμμα τιμής: | FOB, CFR, CIF, κλπ. |
|---|---|
| Επιφάνεια: | 2Β, ΒΑ, Όχι.1- Όχι, όχι, όχι.4, HL, 8K, κλπ. |
| Δάχος: | 0.3-6mm |

