Alle producten
zoekwoorden [ ba stainless steel coil ] bij elkaar passen 168 producten.
Lange 1000 mm-6000 mm 304 l roestvrij staal spoel Dikte 0,3 mm-6,0 mm 8K
| Standaard: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, Enz. |
|---|---|
| Lange: | 1000 mm-6000 mm |
| Oppervlakte: | 2B, BA, Nee.1Nee, dat is niet waar.4, HL, 8K, Etc. |
1000 mm-2000 mm breedte roestvrij staal gewalst plaat voor duurzaam materiaal
| Betaling: | T/T, L/C, enz. |
|---|---|
| Dikte: | 0.3mm-6.0mm |
| moq: | 1 ton |
0.3mm-6.0mm Dikte 50 ft roestvrij staal spoel Hoogsterkte materialen
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Standaard: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, Enz. |
| Prijsduur: | FOB, CFR, CIF, enz. |
2205 roestvrijstalen spoel ASTM gepolijst 201 roestvrijstalen stripspoel 316 316L 410
| Kwaliteit: | De commerciële Gekleurde Rol van het Roestvrij staalblad poetste 2205 20g ASTM 201 304L 316 316L 410 |
|---|---|
| Prijstermijn: | Het CIF FOB- ex-Werk van CFR |
| Toepassing: | De industrie, Architectuur, verfraait |
JIS Standard roestvrijstalen spoelen 1000mm-2000mm Breedte MOQ 1 ton HL 2B
| breedte: | 1000mm2000mm |
|---|---|
| Pakket: | STANDAARD DE UITVOERverpakking |
| MOQ: | 1 ton |
1000 mm-2000 mm Breedte koudgewalste roestvrijstalen spoel 316 1000 mm-6000 mm Lengte
| Prijsduur: | FOB, CFR, CIF, enz. |
|---|---|
| Breedte: | 1000 mm tot 2000 mm |
| Betaling: | T/T, L/C, enz. |
BA gepolijst 304 roestvrij staal spoel 2B 430 904L Voor de bouw
| Graad: | 304 de Rol van 304L 321 310S 409 430 904L |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Aflevering: | 7~15 DAGEN NA BETALING |
Warmgewalste roestvrijstalen spoel AISI HL SS 304 600 mm - 1250 mm
| Graad: | 304 de Rol van 304L 321 310S 409 430 904L |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Aflevering: | 7~15 DAGEN NA BETALING |
BEDELAARS 201 Koudgewalste Roestvrij staalrol 310S 600mm - 1250mm Breedte
| Graad: | 304 de Rol van 304L 321 310S 409 430 904L |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Aflevering: | 7~15 DAGEN NA BETALING |
JIS SS 304 roestvrij staal spoel spiegeloppervlak 304L 304H 0.1 - 20 MM
| Graad: | 304 de Rol van 304L 321 310S 409 430 904L |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Aflevering: | 7~15 DAGEN NA BETALING |

