All Products
Keywords [ ba stainless steel coil ] match 168 Products.
Length 1000mm-6000mm 304l Stainless Steel Coil Thickness 0.3mm-6.0mm 8K
| Standard: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, Etc |
|---|---|
| Length: | 1000mm-6000mm |
| Surface: | 2B, BA, No.1, No.4, HL, 8K, Etc |
1000mm-2000mm Width Stainless Steel Coiled Sheet for Durable Material
| Payment: | T/T, L/C, Etc |
|---|---|
| Thickness: | 0.3mm-6.0mm |
| MOQ: | 1 Ton |
0.3mm-6.0mm Thickness 50 Ft Stainless Steel Coil High Strength Materials
| Material: | Stainless Steel |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, Etc |
| Price Term: | FOB, CFR, CIF, Etc |
2205 Stainless Steel Coil ASTM Polished 201 Sstainless Strip Coil 316 316L 410
| Quality: | Commercial Colored Stainless Steel Sheet Coil Polished 2205 20g ASTM 201 304L 316 316L 410 |
|---|---|
| Price Term: | CIF CFR FOB EX-WORK |
| Application: | Industry, Architecture, Decorate |
JIS Standard Stainless Steel Coils 1000mm-2000mm Width MOQ 1 Ton HL 2B
| Width: | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| Package: | Standard Export Packing |
| MOQ: | 1 Ton |
1000mm-2000mm Width Cold Rolled Stainless Steel Coil 316 1000mm-6000mm Length
| Price Term: | FOB, CFR, CIF, Etc |
|---|---|
| Width: | 1000mm-2000mm |
| Payment: | T/T, L/C, Etc |
BA Polished 304 Stainless Steel Coil 2B 430 904L For Construction
| Grade: | 304 304L 321 310S 409 430 904L Coil |
|---|---|
| MOQ: | 1 TON |
| DELIVERY: | 7~15 DAYS AFTER PAYMENT |
Hot Rolled Stainless Steel Coil AISI HL SS 304 600mm - 1250mm
| Grade: | 304 304L 321 310S 409 430 904L Coil |
|---|---|
| MOQ: | 1 TON |
| DELIVERY: | 7~15 DAYS AFTER PAYMENT |
BA 201 Cold Rolled Stainless Steel Coil 310S 600mm - 1250mm Width
| Grade: | 304 304L 321 310S 409 430 904L Coil |
|---|---|
| MOQ: | 1 TON |
| DELIVERY: | 7~15 DAYS AFTER PAYMENT |
JIS SS 304 Stainless Steel Coil Mirror Surface 304L 304H 0.1 - 20 MM
| Grade: | 304 304L 321 310S 409 430 904L Coil |
|---|---|
| MOQ: | 1 TON |
| DELIVERY: | 7~15 DAYS AFTER PAYMENT |

