همه محصولات
کلید واژه ها [ ba stainless steel coil ] همخوانی داشتن 168 محصولات.
طول 1000mm-6000mm 304l فولاد ضد زنگ ضخامت 0.3mm-6.0mm 8K
| استاندارد: | ASTM، AISI، EN، DIN، JIS، و غیره |
|---|---|
| طول: | 1000mm-6000mm |
| سطح: | 2B، BA، نه.1نه4، HL، 8K، و غیره |
1000mm-2000mm عرض فولاد ضد زنگ ورق پیچیده برای مواد ماندگار
| پرداخت: | T/T، L/C و غیره |
|---|---|
| ضخامت: | 0.3MM-6.0MM |
| مقدار تولیدی: | 1 تن |
0.3mm-6.0mm ضخامت 50 فوت فولادی ضد زنگ مواد با قدرت بالا
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| استاندارد: | ASTM، AISI، EN، DIN، JIS، و غیره |
| شرایط قیمت: | FOB، CFR، CIF، و غیره |
سیم پیچ فولادی ضد زنگ 2205 ASTM پولیش شده 201 کویل نوار ضد زنگ 316 316L 410
| کیفیت: | کویل ورق فولادی ضد زنگ تجاری رنگی جلا داده شده 2205 20 گرمی ASTM 201 304L 316 316L 410 |
|---|---|
| شرایط قیمت: | CIF CFR FOB EX-WORK |
| درخواست: | صنعت، معماری، دکوراسیون |
JIS استاندارد فولاد ضد زنگ 1000mm-2000mm عرض MOQ 1 تن HL 2B
| عرض: | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| بسته بندی: | بسته بندی استاندارد صادراتی |
| مقدار تولیدی: | 1 تن |
1000mm-2000mm عرض سیم پیچ فولاد ضد زنگ 316 1000mm-6000mm طول
| شرایط قیمت: | FOB، CFR، CIF، و غیره |
|---|---|
| عرض: | 1000mm-2000mm |
| پرداخت: | T/T، L/C و غیره |
BA پولیش شده 304 فولاد ضد زنگ 2B 430 904L برای ساخت و ساز
| مقطع تحصیلی: | کویل 304 304L 321 310S 409 430 904L |
|---|---|
| مقدار تولیدی: | 1 تن |
| تحویل: | 7 تا 15 روز پس از پرداخت |
سیم کشی فولاد ضد زنگ AISI HL SS 304 600mm - 1250mm
| مقطع تحصیلی: | کویل 304 304L 321 310S 409 430 904L |
|---|---|
| مقدار تولیدی: | 1 تن |
| تحویل: | 7 تا 15 روز پس از پرداخت |
کویل فولاد ضد زنگ نورد سرد BA 201 310S 600mm - عرض 1250mm
| مقطع تحصیلی: | کویل 304 304L 321 310S 409 430 904L |
|---|---|
| مقدار تولیدی: | 1 تن |
| تحویل: | 7 تا 15 روز پس از پرداخت |
JIS SS 304 فولاد ضد زنگ سطح آینه 304L 304H 0.1 - 20 MM
| مقطع تحصیلی: | کویل 304 304L 321 310S 409 430 904L |
|---|---|
| مقدار تولیدی: | 1 تن |
| تحویل: | 7 تا 15 روز پس از پرداخت |

