Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ stainless steel coil ] mecz 213 produkty.
Pręt okrągły ze stali 310S Okrągły pręt ze stali nierdzewnej 7 mm
| Typ: | 7mm 8mm 9mm Ss Solid Bar Pręt ze stali nierdzewnej 304 3mm |
|---|---|
| Pochodzenie: | Jiangsu Chiny (kontynent) |
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
3000 mm DIN GB Blacha ze stali nierdzewnej 304 2b ASTM 100 mm
| Klasa: | Seria 300 |
|---|---|
| Standardowy: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
| Długość: | 2000/2438/2500/3000/3048 mm |
Blacha ze stali nierdzewnej 2 mm 316 Wykończenie 8K 3048 mm Płyta ze stali nierdzewnej 430
| Technika: | Walcowane na zimno Walcowane na gorąco |
|---|---|
| Tolerancja: | ±3% |
| Szerokość: | 1000/1219/1250/1500 mm |
ASME 14462 Rury i rury bez szwu ze stali nierdzewnej 2205 SS 410
| Jakość: | Asme 14462 2205 Rura bez szwu Duplex 304 Ss 410 Rury bez szwu okrągłe |
|---|---|
| Rodzaj: | Spawane |
| Stopień stali: | Seria 300, 14462, 2205 |
SUS201 301 Stal nierdzewna Jasny okrągły pręt Astm A276 S42000 SS304
| Typ: | 201 301 302 Okrągły pręt ze stali nierdzewnej polerowanej Astm A276 SS304 316 430 904 |
|---|---|
| Stopień: | Seria 200 Seria 300 Seria 400 |
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
SUS305 120mm Stalowy pręt okrągły 309 Okrągły pręt spawalniczy ze stali nierdzewnej
| Typ: | 305 304l 309 Stal nierdzewna 303 Okrągły pręt Gięcie Spawanie Rozwijanie |
|---|---|
| Port: | Szanghaj |
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
8K 316 2000mm Stalowy pręt okrągły 3,5 mm Pręt ze stali nierdzewnej AiSi
| Typ: | 310 316 Pręty okrągłe ze stali nierdzewnej 316l Jasny 2B Wykończenie powierzchni |
|---|---|
| Usługa przetwarzania: | Gięcie, spawanie, odwijanie, wykrawanie, cięcie |
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
A335 P11 Stalowy pręt okrągły 60 mm Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
| Typ: | 60mm 65mm 80mm A335 P11 Pręt okrągły Ss 316 Pręt 304 431 420 |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni: | 2B |
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej 904l A286
| Typ: | 904l A286 A4 Super Duplex 2507 Okrągły pręt 420 416 Ss Okrągły pręt |
|---|---|
| Usługa przetwarzania: | Gięcie, spawanie, odwijanie, wykrawanie, cięcie |
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
20MM 316L Węzeł blachy ze stali nierdzewnej 4x8 0.1mm SS 304 Węzeł blachy nierdzewnej
| Stopień: | 304 304L 321 310S 409 430 904L Cewka |
|---|---|
| MOQ: | 1 tona |
| Dostawa: | 7 ~ 15 dni po dokonaniu płatności |

