Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ stainless steel coil ] mecz 213 produkty.
Węzeł ze stali nierdzewnej ASTM 304 Długość 1000 mm-6000 mm
| Gęstość: | 0,3 MM-6,0 MM |
|---|---|
| Szerokość: | 1000mm-2000mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
2B JIS Stal nierdzewna 409l Zwoje 0,3 mm-6,0 mm
| Gęstość: | 0,3 MM-6,0 MM |
|---|---|
| MOQ: | 1 tona |
| Zapłata: | T/T, L/C itp |
Powierzchnia koła blatu ze stali nierdzewnej DIN nr 4
| Powierzchnia: | 2B, BA, nie.1- Nie, nie.4, HL, 8K, itd. |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Port: | Szanghaj, Ningbo itp |
2B Powierzchniowa cebula ze stali nierdzewnej ze standardem GB
| Szerokość: | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| Pakiet: | STANDARDOWE OPAKOWANIE EKSPORTOWE |
| Okres cenowy: | FOB, CFR, CIF itp |
Gęstość 0,3 mm-6,0 mm Wrębki ze stali nierdzewnej z powierzchnią 8K
| Gęstość: | 0,3 MM-6,0 MM |
|---|---|
| Port: | Szanghaj, Ningbo itp |
| Okres cenowy: | FOB, CFR, CIF itp |
Długość 1000mm-6000mm Wleśnia z blachy ze stali nierdzewnej dla CFR Termin i grubość 0,3mm-6,0mm
| Długość: | 1000 mm-6000 mm |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Szerokość: | 1000mm-2000mm |
JIS Standardowa cebula blachy ze stali nierdzewnej nr 1 Powierzchnia 0,3-6,0 mm Grubość
| Port: | Szanghaj, Ningbo itp |
|---|---|
| Powierzchnia: | 2B, BA, nie.1- Nie, nie.4, HL, 8K, itd. |
| Gęstość: | 0,3 MM-6,0 MM |
1000-6000 mm długości rolki z blach ze stali nierdzewnej
| MOQ: | 1 tona |
|---|---|
| Pakiet: | STANDARDOWE OPAKOWANIE EKSPORTOWE |
| Zapłata: | T/T, L/C itp |
2B Powierzchniowa cebula z blachy ze stali nierdzewnej szerokość 1000 mm-2000 mm
| Port: | Szanghaj, Ningbo itp |
|---|---|
| Powierzchnia: | 2B, BA, nie.1- Nie, nie.4, HL, 8K, itd. |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
8K BA blacha ze stali nierdzewnej, cewka 1000mm-6000mm z płatnością itd.
| Powierzchnia: | 2B, BA, nie.1- Nie, nie.4, HL, 8K, itd. |
|---|---|
| Grubość: | 0,3 MM-6,0 MM |
| Materiał: | Stal nierdzewna |

