Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ stainless steel coil ] mecz 213 produkty.
FOB Term Wleśnia z blachy ze stali nierdzewnej o grubości 0,3 mm-6,0 mm
| Okres cenowy: | FOB, CFR, CIF itp |
|---|---|
| MOQ: | 1 tona |
| Szerokość: | 1000mm-2000mm |
ASTM BA Strzały ze stali nierdzewnej szerokość cewki 1000mm-2000mm 0,3mm-6,0mm
| Długość: | 1000 mm-6000 mm |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Szerokość: | 1000mm-2000mm |
0,6 mm 0,7 mm Cewka ze stali nierdzewnej 316l Stal walcowana na zimno 430 316ti
| Jakość: | 10 X 3/4 12x12 16 Gauge Szczotkowana blacha ze stali nierdzewnej Cewka walcowana na gorąco 4x8 |
|---|---|
| Szerokość: | 100-2000 mm |
| Zastosowanie: | Przemysł, architektura, dekorowanie |
Cewka ze stali nierdzewnej 321 24 X 48 24 X 36 Anodowana na czarno 0,1 mm 316 316l
| Jakość: | 24 X 48 24 X 36 24 X 24 Czarna anodowana blacha ze stali nierdzewnej Cewka 304 304l 310 316 316l |
|---|---|
| Gatunek stali: | 301L S30815 309S, 304, 439, 425M, 409L, 420J2, 204C2, 436, 445, 304L, 405, 370, S32101, 904L, 444, 3 |
| Zastosowanie: | Przemysł, architektura, dekorowanie |
Cewka ze stali nierdzewnej 0,6 mm 0,7 mm Cewka 316ti dla architektury
| Jakość: | 10 X 3/4 12x12 16 Gauge Szczotkowana blacha ze stali nierdzewnej Cewka walcowana na gorąco 4x8 |
|---|---|
| Szerokość: | 100-2000 mm |
| Zastosowanie: | Przemysł, architektura, dekorowanie |
Cewka ze stali nierdzewnej o grubości 0,1 mm Aisi 310s 316l 430 2205 904l
| Jakość: | 24 X 48 24 X 36 24 X 24 Czarna anodowana blacha ze stali nierdzewnej Cewka 304 304l 310 316 316l |
|---|---|
| Gatunek stali: | 301L S30815 309S, 304, 439, 425M, 409L, 420J2, 204C2, 436, 445, 304L, 405, 370, S32101, 904L, 444, 3 |
| Zastosowanie: | Przemysł, architektura, dekorowanie |
2b 304 321 202 Cewka z blachy stalowej walcowanej na gorąco Cewka z blachy walcowanej na gorąco
| Jakość: | 430 304 Cewki walcowane na zimno ze stali nierdzewnej Płaska szczelina 3 mm Astm Aisi |
|---|---|
| Czas dostawy: | 7-15 dni |
| Zastosowanie: | Przemysł, architektura, dekorowanie |
Czarna cewka ze stali niskowęglowej St37 St50 Cewka ze stali walcowanej na gorąco Ss400 SS300
| Zastosowanie: | budowanie strukturalnych części samochodowych itp. |
|---|---|
| Typ: | Cewka stalowa |
| Grubość: | 0,8-1,2 mm |
Q195 1045 Cewka ze stali węglowej 1,2 mm Wyżarzona stal walcowana na gorąco
| Zastosowanie: | budowanie strukturalnych części samochodowych itp. |
|---|---|
| Typ: | Cewka stalowa |
| Grubość: | 0,8-1,2 mm |
AISI Wlewy rolkowe z blachy ze stali nierdzewnej o grubości 0,3-6,0 mm
| Standardowy: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS itp |
|---|---|
| Zapłata: | T/T, L/C itp |
| Długość: | 1000 mm-6000 mm |

