Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ stainless steel coil ] mecz 213 produkty.
Taśma ze stali nierdzewnej o wysokiej wydajności 904l 309s 304 301 Do sprężyn 20 mm 50 mm
| Nazwa produktu: | Cewki/paski ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Typ: | Walcowane na zimno, walcowane na gorąco |
| Powierzchnia: | No.1,2D,2B,BA,No.4,8k,hartowane |
201 202 410 Taśma ze stali nierdzewnej Astm Polerowana 1 mm 2 mm 3 mm
| Nazwa produktu: | Cewki/paski ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Typ: | Walcowane na zimno, walcowane na gorąco |
| Powierzchnia: | No.1,2D,2B,BA,No.4,8k,hartowane |
2B SS317L Ss 310 Stalowy okrągły pręt ze stali nierdzewnej 200 mm Walcowany na gorąco
| Nazwa: | Cewka ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Technika: | Walcowane na zimno Walcowane na gorąco |
| Krawędź: | Krawędź frezowania \ Krawędź szczeliny |
AISI Standardowa cebula z blachy ze stali nierdzewnej 1,5 mm nr 4
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Pakiet: | STANDARDOWE OPAKOWANIE EKSPORTOWE |
| Długość: | 1000 mm-6000 mm |
Astm Standardowa cebula ze stali nierdzewnej grubość 6 mm
| MOQ: | 1 tona |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Okres cenowy: | FOB, CFR, CIF itp |
Ciężko działający 0,3 mm koło blach ze stali nierdzewnej serii 300
| Port: | Szanghaj, Ningbo itp |
|---|---|
| MOQ: | 1 tona |
| Okres cenowy: | FOB, CFR, CIF itp |
316l Płyty ze stali nierdzewnej
| MOQ: | 1 tona |
|---|---|
| Szerokość: | 1000mm-2000mm |
| Powierzchnia: | 2B, BA, nie.1- Nie, nie.4, HL, 8K, itd. |
Standardy AISI 410 Wlewy z blachy ze stali nierdzewnej z zaawansowanym walcowaniem
| Zapłata: | T/T, L/C itp |
|---|---|
| Szerokość: | 1000mm-2000mm |
| Gęstość: | 0,3 MM-6,0 MM |
Przemysł gospodarstwa domowego Szpilka z blachy ze stali nierdzewnej Wysokiej wydajności
| MOQ: | 1 tona |
|---|---|
| Port: | Szanghaj, Ningbo itp |
| Gęstość: | 0,3 MM-6,0 MM |
0.3mm-6.0mm Wyniki odporności na korozję cewki blachy ze stali nierdzewnej
| Okres cenowy: | FOB, CFR, CIF itp |
|---|---|
| Powierzchnia: | 2B, BA, nie.1- Nie, nie.4, HL, 8K, itd. |
| Gęstość: | 0,3 MM-6,0 MM |

