Alle producten
zoekwoorden [ stainless steel coil ] bij elkaar passen 213 producten.
No. 1 Oppervlakte roestvrij staal plaat spoel 400 serie
| Betaling: | T/T, L/C, enz. |
|---|---|
| Prijsduur: | FOB, CFR, CIF, enz. |
| MOQ: | 1 ton |
EN Vlakgewalste spoel van roestvrij staal lengte 1000 mm-6000 mm
| Pakket: | Standaardverpakking voor uitvoer |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Breedte: | 1000 mm tot 2000 mm |
HL Oppervlak roestvrij staal strip spoel Breedte 1000mm-2000mm Dikte 0,3mm-6,0mm
| Breedte: | 1000 mm tot 2000 mm |
|---|---|
| Prijsduur: | FOB, CFR, CIF, enz. |
| Betaling: | T/T, L/C, enz. |
ASTM-standaard roestvrijstalen plaat spoelbreedte 1000 mm-2000 mm FOB
| Package: | Standard Export Packing |
|---|---|
| MOQ: | 1 Ton |
| Port: | Shanghai, Ningbo, Etc |
Bouwmaterialen Astm roestvrij staalplaat 2 mm dik
| Dikte: | 0.3MM6.0MM |
|---|---|
| Haven: | Shanghai, Ningbo, Enz. |
| MOQ: | 1 ton |
Stainless Steel Sheet Coil met een lengte van 1000 mm tot 6000 mm
| Betaling: | T/T, L/C, enz. |
|---|---|
| Haven: | Shanghai, Ningbo, Enz. |
| Standaard: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, Enz. |
Laag koolstofstaal Coil warmgewalste strip 4ft breedte Vloeistaal 0.8x245
| Verpakking Details: | Standaard zeewaardige verpakking of aangepast pakket |
|---|---|
| Levertijd: | 5-15 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
8K 10 X 3/4 roestvrij staal koudgewalste spoelen 12x12 16 gauge roestvrijstalen plaat
| Toepassing: | De industrie, Architectuur, verfraait |
|---|---|
| De oppervlakte eindigt: | 2B/BA/HL/NO.4/8K/Embossed/Gold/het Goud van Rose Gold /Black |
| Standaard: | ASTM |
1,5 mm 2 mm roestvrijstalen plaatwerk Aisi 304 plaat 3 mm dik
| Graad: | 300-serie |
|---|---|
| Standaard: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Lange: | 10006000mm, Custume |
ASTM-Roestvrij staalblad 1mm/2mm Dikke Hairline Opgepoetste Spiegel
| Naam van het product: | ScheepsbouwStaalplaat |
|---|---|
| Leveringsvoorwaarde: | U, Cr, AR, Q+T, N+T, N, TMCP, UT, z-Richting |
| Dikte: | 6mm~90mm |

