Alle producten
zoekwoorden [ stainless steel coil ] bij elkaar passen 213 producten.
SUS410 316L roestvrij staal L metaal 301L S30815 metalen hoekstang
| Norm: | AiSi |
|---|---|
| Type: | Gelijke |
| Modelnummer: | 310S, 410, 316Ti, 316L, 316, 321, 410S |
304 316 RVS gelijke hoek AISI 410S L Bar voor constructie
| Norm: | AiSi |
|---|---|
| Type: | Gelijke |
| Modelnummer: | 310S, 410, 316Ti, 316L, 316, 321, 410S |
316 roestvrijstalen hoek 40x3 45x4 50x5 AISI 201 304 roestvrijstalen hoekbalk
| Norm: | AiSi |
|---|---|
| Type: | Gelijke |
| Modelnummer: | 310S, 410, 316Ti, 316L, 316, 321, 410S |
Medisch 430 roestvrij staal plaat Plaat warmgewalst HL oppervlak Afwerking 6mm ~ 90mm
| Naam van het product: | ScheepsbouwStaalplaat |
|---|---|
| Leveringsvoorwaarde: | U, Cr, AR, Q+T, N+T, N, TMCP, UT, z-Richting |
| Dikte: | 6mm~90mm |
AISI 400-serie roestvrij staal plaat metaal 1000 mm-2000 mm Breedte
| Afwerking van het oppervlak: | 2B, BA, Nee.48K, HL, Nee.1 |
|---|---|
| Breedte: | 1000 mm tot 2000 mm |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
Oorsprong 3 mm dunne roestvrijstalen banden voor de bouwindustrie
| Dikte: | 0.05-3 mm |
|---|---|
| Type: | Strip |
| Betaling: | T/T, L/C, enz. |
Lange 1000 mm-6000 mm 3 mm roestvrij staal plaat Metalen decoratie Aanpasbaar materiaal
| Lange: | 1000 mm-6000 mm |
|---|---|
| Dikte: | 0.05mm-3mm |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
200-serie gekleurde roestvrijstalen platen met 2B-oppervlakte
| Dikte: | 0.05mm-3mm |
|---|---|
| Lange: | 1000 mm-6000 mm |
| Techniek: | Koudgewalst, warmgewalst |
Precieze koudgewalste gekleurde vlekkeloze staalplaten gesneden rand voor industriestandaardspecificaties
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| De rand: | Molenrand, gesneden rand |
| Toepassing: | Bouw, decoratie, industrie, chemie |
Veelzijdige roestvrijstalen platen in DIN-norm voor verschillende toepassingen
| Standaard: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, Enz. |
|---|---|
| Betaling: | T/T, L/C, enz. |
| Breedte: | 1000 mm tot 2000 mm |

